Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
MrowkiAtakujaLas pisze:Spływ aż tak kosmicznie Ci gardło podrażnia?ratata pisze:czy.ktos.wymiotuje.po.amfetaminie????mi.coraz.czesciej,sie.to.zdarza.wczesniej.przez.2.lata.wciagalam.mialam.przerwe.i.teraz.znow.wciagam.choc.rzadziej.ale.za.to.wymiotuje.jak.biore.co.mi.jest?????
nie.gardlo.a.zolodek.
Pomaga wam coś na ten ból? Dużo pije po sniffie i spływie, ale ni chuja , boli tak czy siak -.-'
MrowkiAtakujaLas pisze:Może jestem dziwna, ale feta sprawia, że mam regularniej okres. Naprawdę :nuts:Tifaa pisze:To jeszcze Ci się nie rozregulował cykl od białego? 8-(
pilleater pisze:Płukaj nos kroplami morskimi. Wyposaż się w tntum verde oraz cukierki halls, najlepiej te czarne
No i tantum verde (polecam cytrynowe) w ilościach 'całopaczkowych'.
Hm!
mediatech pisze:Siemanko, nie wiem czy był taki temat, ale nic w tym stylu nie znalazłem [jeśli był podajcie link].
Jak to jest z antybiotykami i fetą?
Jeżeli jest ktoś chory, wciąga kreski i przyjmuje antybiotyki i jakieś inne leki to jakie są tego skutki? Wyniszczenie wątroby?
Np. Tussipect, Augmentin, Coldrex, Febrisan, Apap etc.
Ja staram się nie brać żadnych leków podczas fukania. Jak coś to dzień-dwa bez __ i dopiero leki. ;]
A jak wy robicie?
Tym razem obejdzie się bez warna, ale na przyszłość nie radź takich rzeczy, bo możesz mieć później kogoś na sumieniu - chsn
stymulanty obniżają odporność, poza tym jebanie aspiryny i fety jednocześnie, jeszcze w takiej dawce to przejaw skrajnego kretynizmu. Aspiryna zmniejsza agregację płytek krwi i w takiej dawce znacząco obniża krzepliwość krwi. W czasie stosowania stymulantów zwiększone ciśnienie tętnicze powoduje mikrowylewy, niedostrzegalne i niezauważalne dla użytkownika, które jednak przestaną takie być po 1.5g kwasu acetylosalicylowego. Komuś już kiedyś proponowałem następujący test: zjedz sobie taką dawkę aspiryny i pierdolnij się w nos. Zobacz jak długo nie da się opanować krwotoku i wyobraź sobie co może stać się w Twojej głowie.
Podana przez Ciebie metoda może zagrażać życiu lub zdrowiu osoby, która ją zastosuje
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
