FajnieJest pisze:ja to kiedys chcialbym byc tak bogaty / miec wlasna plantacje aby palic tylko spliffy z czysta mj. :(
wystarczy nie miaszać i tyle.
Mieszanie to beszczeszczenie mj po co ludzie to robią to nie wiem.
Szanujcie zieleń,
A co do plantacji to swoją drogo wyjdzie w praniu
FajnieJest pisze:mi chodzilo o to, ze chcialbym miec jej duzo, bo dym z jointow sie marnuje. nie tak jak z bonga gdzie to 96% idzie do pluc.
masz słuszność, dym z jonta sie marnuje ale mi osobiście ta "nie zmarnowana część" wystarcza, to zależy jak kto lubi choć doświadczenia z marychą wielkiego to ja nie mam... :-(
FajnieJest pisze:mi chodzilo o to, ze chcialbym miec jej duzo, bo dym z jointow sie marnuje. nie tak jak z bonga gdzie to 96% idzie do pluc.
Myślę że to może być dla niektórych kolejny stopień wtajemniczenia. I być może to zbyt odważne stwierdzenie, ale nabiera sie wtedy takiej dojrzałości w używaniu konopii. Nie ma takiego parcia na banie. Tylko ganja jest BARDZO urozmaicającym dodatkiem to fajnie spedzonego czasu. Wyostrzy zmysly spowolni czas, wiecie OCB :-D
ale po prostu nie robie tego czesto. raz na pol roku i mi starcza.
ale kiedy bede ja bede tak bogaty... :(
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.
