Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 3 z 8
  • 2244 / 25 / 0
Mieszanki bywają wybuchowe, zwłaszcza przy tak chaotycznym podejściu.
  • 61 / / 0
borrasca pisze:
Mieszanki bywają wybuchowe, zwłaszcza przy tak chaotycznym podejściu.
Spokojnie aż tak mocno chaotycznego podejścia to ja nie mam.Doświadczenie w paleniu mam bardzo duże a bielunia będę mieszał z MJ i damianą już tak robiłem i było dobrze.Na dodatek zawsze jak brałem bielunia starałem się odtruć to moja trzecia i ostatnia próba przynajmniej do następnych wakacji.Nie mam zamiaru przesadzać z ilością tak jak zrobiłem to za pierwszym razem %-D .
Uwaga! Użytkownik leming nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Doświadczenie w paleniu w ogóle czy doświadczenie w paleniu bielunia? To pierwsze ma się nijak do drugiego.
  • 61 / / 0
Doświadczenie w paleni w ogóle a bielunia paliłem raz i używałem jednego liścia na 0,5g mj plus etnobotaniczne dodatki efekty opór.Teraz zrobię to samo plus 1 bądź 2 kwiaty.
Uwaga! Użytkownik leming nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Cokolwiek to znaczy. W każdym razie, nie używaj do tego nalewki.
  • 61 / / 0
borrasca pisze:
Cokolwiek to znaczy. W każdym razie, nie używaj do tego nalewki.
Nalewkę używasz dzień wcześniej i nie ma problemu ze wzrokiem czy z pamięcią a z tą mandragorą to wtopiłem muszę przyznać aż mi wstyd :nuts: ale nigdy więcej.Wracając do tematu to wczoraj widziałem jakąś dziwną odmianę bielunia.Liście były większe i miały kolor fioletowo czerwony.Ktoś używał takiej odmiany bo ja dzisiaj idę ją zerwać jedyny problem że rośnie na czyimś podwórko ale jak podetnę parę kwiatków i liści to chyba się nie obrażą.
Uwaga! Użytkownik leming nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Nie ma problemu ze wzrokiem? Jeśli to był fastuosa to może i tak.
Zrób zdjęcie najlepiej. Upewnij się co zrywasz, zanim to zerwiesz.
  • 61 / / 0
borrasca pisze:
Nie ma problemu ze wzrokiem? Jeśli to był fastuosa to może i tak.
Zrób zdjęcie najlepiej. Upewnij się co zrywasz, zanim to zerwiesz.
Dobra postaram się cyknąć fotkę zamieszczę tu jak się uda bo to naprawdę przypałowe miejsce.
Uwaga! Użytkownik leming nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 25 / 0
Załóż Ghillie Suit.
No i przede wszystkim, postaraj się zrobić zdjęcie całej rośliny, było by miło.
  • 73 / / 0
Zdjęcie

Wie ktoś może co to za bieluń?
Dziwne, że jeszcze 2-3 dni temu miał dużo białych kwiatów, a dzisiaj już nie ma.
Ktoś podpierdolił, czy przekwitły?
Jam jest suerte. Szczęście. Can you help me occupy my brain? %-D odpowiedzią na wszystkie pytania
ODPOWIEDZ
Posty: 79 • Strona 3 z 8
Artykuły
Newsy
[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.