A datura jest bardzo szkodliwa, 99 % osób ma potem problemy z wątrobą i wzrokiem.
A datura jest bardzo szkodliwa, 99 % osób ma potem problemy z wątrobą i wzrokiem.
Tak, proszę przenieść temat do psiankowatych.
mundziel pisze:Jeju, czy wy naprawdę musicie tak pierdzielić? Jest wątek o dziędzierzawie, zakładam się że skład jest ten sam tylko inne proporcje alkoidów. Poczytaj o dziędzierzawie a otrzymasz odpowiedź.
Kuba Powiatowy pisze:Bo zakładasz temat w nieodpowiednim wątku. Mamy sporo informacji o psiankowatych na forum, tylko trzeba umieć szukać. Tu przykładowo wątek o bieluniu drzewiastym http://talk.hyperreal.info/toe-t13117.h ... z0wNg0KPKT
leming pisze:Uwiesz mi że ta roslina to całkiem inna jazda niż z tamtym gównem.Nawet nie ma co porównywać ten rodzaj bielunia nawet atropiny nie zawiera.Czyli co nudny wątek ładujemy w spam syf i reszta bo wszyscy pasjonaci polskich roślin poszli sałatę jadowitą szukać. :wall:mundziel pisze:Jeju, czy wy naprawdę musicie tak pierdzielić? Jest wątek o dziędzierzawie, zakładam się że skład jest ten sam tylko inne proporcje alkoidów. Poczytaj o dziędzierzawie a otrzymasz odpowiedź.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
Narkofabryka w dawnej stadninie
Funkcjonariusze CBŚP i SG zlikwidowali w województwie śląskim nielegalne laboratorium narkotyków syntetycznych. Podczas realizacji zatrzymano na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, a także zabezpieczono ponad 44 kilogramy gotowego narkotyku Alfa-PVP o czarnorynkowej wartości szacowanej na 3,5 mln zł oraz tysiące litrów substancji wykorzystywanych do jego produkcji.
