Koleżance, która ostro przesadza przestały poprawnie pracować nerki, przepłukali ją kroplówką, dali antybiotyk i wyszła ze szpitala, kupiła dyszkę
Dostała wysokiej gorączki - 39st, było jej niedobrze, bolała ją głowa, brzuch, nudności, wymioty, kłopoty z wysikaniem się. Potem pojechała do szpitala i powiedzieli jej, że ma mocno naruszone nerki i musi na nie uważać, dodatkowo leukocyturia, czyli zakażenie dróg moczowych.
edit: 19, jest strasznie wjebana i nie umie sobie poradzić. Zresztą koleżanka z niej taka, że zawsze ma minimum dyszkę w domu i można odkupić, ratować od mefa jej nie chcę (ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo ja jej zaproponowałem pierwszą kreskę w życiu)
hera03 pisze:powinnam robić jakąś przerwę po przyjmowaniu antybiotyku przed mefieniem?
Przypisy
powinnam robić jakąś przerwę po przyjmowaniu antybiotyku przed mefieniem?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
Użytkownicy psychodelików inaczej przetwarzają emocje, m.in. szybciej rozpoznają zagrożenie - wynika z badania UJ. Kierujący nim prof. Michał Bola podkreślił, że przeciera ono szlaki w obszarze neuroobrazowania użytkowników psychodelików, jednak pełne zrozumienie ich wpływu na mózg wymaga wielu lat pracy.
