4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 60 / 2 / 0
Więc tak mam pytanie do osób które próbowały tych dwóch specyfików i jakie są różnice w działaniu?? Nie znam sie na chemii ale patrząc na nazwe to efedron jest pochodną mefedronu czy tak?? ale gównie chodzi mi o różnice w działaniu.
  • 466 / 4 / 0
mefedron jest 100 razy lepszy w działaniu, moim zdaniem efedryna to gówno.
  • 2775 / 39 / 0
KrzychuPL7 pisze:
Nie znam sie na chemii
Widać od razu
KrzychuPL7 pisze:
Efedron
... to nazwa handlowa leku antydepresyjnego, którego aktywnym składnikiem jest metylokatynon (metkatynon)
KrzychuPL7 pisze:
Efedron jest pochodną Mefedronu
jest pochodną efedryny/pseudoefedryny

Mefedron jest to cząsteczka, której struktura różni się od metkatynonu obecnością dodatkowej grupy metylowej w pierścieniu. Różnice między efedryną/pseudoefedryną są ogromne. Wystarczy z resztą trochę poszukać. Pierwsze co to widzimy że efka i pseudoefka nie przekraczają bariery krew-mózg (lub przekraczają ją w bardzo małym stopniu). Natomiast mefedron nie ma z tym problemów i wywiera ogromne działanie na ośrodkowy układ nerwowy.
Imo porówywać tych środków pod względem działania psychotropowego nie można.
Jeśli zaś chodzi o działanie obwodowe to wszystkie są stymulantami
Ostatnio zmieniony 18 lipca 2010 przez BS, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 410 / 8 / 0
ja pierdole, co to zapytanie :rolleyes: ty chyba w ogóle jesteś nieogarnięty w temacie... mef a (pseudo)efka to to 3 całkiem różne substancje... jednakowoż jak już coś z tych rzeczy chcesz brać to NIE bierz mefa bo się wpierdolisz ze względu na zajebiste działanie
  • 60 / 2 / 0
W mef już jestem wpierdolony niestety ciężko mi już wytrzymać 1 dzień bez niego a chciałem spróbować czegoś innego
  • 1931 / 316 / 0
KrzychuPL7 pisze:
W mef już jestem wpierdolony niestety ciężko mi już wytrzymać 1 dzień bez niego a chciałem spróbować czegoś innego
:-D

(pseudo)Efedryna Cie tylko pobudzi, zero działania empatogennego a la mef. Nic w porównaniu do mefa w zasadzie. Bardziej stymulująco fizycznie, dobre do nauki :finger: . Metkat to słaby szajs, podobnie zero działania zbliżonego do mefa.
  • 2129 / 29 / 0
GG Allin pisze:
(pseudo)Efedryna Cie tylko pobudzi,
Z tym się nie mogę zgodzić. Próbowałem efedrynę za czasów jak była OTC pod postacią tussipectu. Pamiętam, ze jak wziąłem ją pierwszy raz to dostałem takiego niesamowitego kopa euforycznego, że nie mogłem słowa wymówić. Na mnie efedryna zawsze działała euforyzująco, za to pseudo efka tylko pobudzająco. Nie wiem od czego to zależało.
Zgadzam się jednak, że mef to inna bajka.
  • 2012 / 84 / 0
GG Allin pisze:
Metkat to słaby szajs, podobnie zero działania zbliżonego do mefa.
Po 1. to sam jestes slaby szajs, dla mnie metkat ma 10x mocniejsze dzialanie euforyczne, za to mef go nie ma prawie wcale, jesli te serotoninowe wyjebanie nazywasz euforia to sie mylisz. Sprobuj czystego metkatu a potem pierdol głupoty.
  • 757 / 31 / 0
święte słowa, święte słowa

@GG Allin
Działanie euforyzujące pomyliłeś chyba z zupełnym rozjebaniem pod kopułą.

Temat wyjątkowo chujowy, wystarczy 5 minut czytania [h], żeby poznać różnicę.
  • 60 / 2 / 0
Może i wystarczyło by czytanie czegoś o efedrynie ale mi zależało na opiniach osób które brały to i to
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.