Salax pisze:Sam chciałbym tej rośliny spróbować, ale zastanawiam się czy warto.
Ogarnięty, dosyć, jesteś.
leamas nabija posty :)
Dawaj, nie czekajmy.
Może być deal. Akceptuję, choć trudno za Tobą nadążyć - wybacz. Rozumiem, że chcesz się od tego uwolnić i dziś jeszcze dobić do regulaminowej trzydziestki. Keep going.
Już blisko, chyba.
Teraz napisz Ty mi, po co taki FAQ? Ani prywatnie, ani wirtualnie, przynajmniej w tym kraju, nie spotkałem się z osobami gustującymi w tej roślinie. Daj jakiś powód - zaakceptuję Twój post.
No ale zgoda, nie dziś, może nie jutro, ale się zabieram za to.
W ogóle to FAQi by Wam się przydały w większej ilości. Mniej zbędnych pytań.
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Korea Południowa: Torebki wyglądające jak herbata wypływają na plaży. W środku narkotyki
Ketamina w torebkach przypominających herbatę - takie pakunki znajdują na plaży mieszkańcy południowokoreańskiej wyspy Jeju. Władze ostrzegają, aby ich nie dotykać i nie otwierać, a także informować policję.
Publikacja: ręczny system do wykrywania MDMA
Komunikat Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
