Przeniesiono tematmt z "Antydepresanty" do "Preparaty lecznicze". | STR88
again and again
again and again
again and again
ale spróbować warto
Nadal krzywdzę ludzi, gdy ludzie mnie krzywdzą
Daleką drogę mam, jakie to ma znaczenie
Że w moich butach stopy kaleczą kamienie
again and again
aree1987 pisze: Czytałem na anglojezycznych forach ze ludzie biorą na początku 10 20 30mg a nie chciałbym za dużo wziąść niż potrzeba. U mnie kontakty społeczne powodują cała mase objawów somatycznych, chciałbym to wyeliminować. Znalazlem ciekawy artykuł dotyczący propranolu- "A Pill To Forget?" http]
heh 10 mg to nawet raczej nei poczujesz, ja 20 mg nie czuje, zreszta, nie moge powiedziec, ze po 40 mg "cos czuje". Poprostu w sytuacji bardzo stresowej nie trzesa mi rece i mei serce szybko nei bije. Takie Efekty to daje. Zreszta masz na ulotce napisane:Doustnie. Dorośli. Nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca - początkowo zazwyczaj 40 mg 2 razy na dobę, dawkę tę można stopniowo zwiększać aż do uzyskania optymalnej odpowiedzi następującej zwykle po dawkach 120-240 mg na dobę w 2, 3 lub 4 dawkach; zaburzenia rytmu - 30-120 mg na dobę w 3-4 dawkach; zawał mięśnia sercowego - zalecana dawka dobowa wynosi 180-240 mg na dobę w dawkach podzielonych; drżenie samoistne - początkowo 40 mg 2 razy na dobę, dawka optymalna wynosi 120 mg, niekiedy 240 mg na dobę; guz chromochłonny nadnerczy - przed zabiegiem operacyjnym 60 mg na dobę w 2 dawkach, w guzie nieoperacyjnym 30 mg na dobę w dawkach podzielonych; stany lęku i niepokoju - do 240 mg na dobę w dawkach podzielonych.
A co do artykułu to ciekawe, PTSD nie mam, ale następnym razem kiedy zrobię coś głupiego na imprezie i będę miał moralniaka to przetestuje. ;-) Ciekawe tylko jakie dawki tej kobieci dawali.
BTW nie wiem czy to efekt propranolu czy przemęczenia chorobą "zapalenie gardła". Wczoraj jak brałem 10mg na wieczór kładąc się na łóżku widziałem pająka przebiegającego po poduszce i niezle sie wystraszyłem, wcale takowego nie było, taki cipaczowy halun. :P Czasem kątem oka widzę jakis niezidentyfikowany "ruch". A dzisiaj jak siedzialem na poczekalni do rodzinnego tak z odlegości 10m napis NIE WCHODZIĆ zmieniał się na SIĘ WCHODZIĆ i tak pare razy to N na S sie zmieniało. Na początku miałem realny ubaw, że z takim błędem kartke strzelili na drzwiach. :D Nie wiem czy to propranol, wenlafaksyna czy może zaczyna się u mnie rozwijać schizofrenia..
again and again
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.