Czego Ile za ile /Czego Ile po ile ?
Jak zagadywać do nich i w jakich okolicznościach ?
Bedzie to moj pierwszy pobyt u makaronow wiec porsze o info co i jak.
Najbardziej zalezy mi na kółkach ,paleniu i jakimś koksiku.
Z góry dzięki
makarony mają dużo haszu, dobrego haszu, ja kupowałam po 10 ojro za ładną grudę. Jarają na potęgę i wszyscy, matki z dziećmi, dziadki z wnukami i tak dalej. Kokę dobrą mają, spida w ogóle nie spotkałam tam, ekstazy jest spoko, w sumie to ja mam ciut stare informację bo dawno już mnie tam nie byuo :(
Nie wiem gdzie te Twoje miejscowości są, ja mieszkałam kawałek od rzymu, przy morzu. Jak nie masz znajomości to ćpańsko zawsze dorwiesz (szczególnie od arabów i innych takich kolesi) na plażach, nocnych imprezach z ogniskiem, ah... w barach tyż, jak wiesz do kogo podbić, ale ćpun ćpuna znajdzie. , jak widzą, że jesteś w imprezowym nastroju to nawet sami podbijają i proponują. Oczywiście duże ryzyko wała. Język znasz? Hajsem się nie chwal bo włosi to zuodzieje. Araby turasy i te inne tymbardziej.
no, ale ogarniesz bez problemu i koksik i kółka i haszyk dobry
w rzymie jest ( przynajmniej była) zajebista knajpa LED ZEP w jednej z wąskich uliczek nieopodal rzeczki, mało znana, tylko ćpuny tam chodzą, nie wiem czy jeszcze jest czynna bo pewnego letniego dnia właściciele zamknęli lokal i wywiesili tylko karteczkę, że jak ktoś już rzyga to chociaż mógłby po sobie posprzątać.
a w środku zajebiście było, mały lokal, klimatyczna muza, pełno puf, sof, ogólnie takich wygodnych miejsc, na ścianie wyświetlali zdjęcia z wojny, jakieś armagedony, dzieci bez kończyn, do tego ta muza i ten pierwszy w życiu skręt którego dostałam od rodzicielki, eh... te czasu już nie wrócą, takich knajp już nie ma :(
no, ale nie oftopuję dalej. Za koks pewnie zabulisz dużo bo zanim wypracujesz znajomości to minie sporo czasu. Początki są ciężkie
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Mimo wszystko kawałek od Rzymu do Riccione badz Rimini jest ,wiec bardzo bym prosil zeby jeszcze ktos napisal cos wiecej o makaronach ,co i jak :))
Po dzisiejszym robię przerwę
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Jak z dostępnością ?
Gdzie szukać jak szukać ?
Bo to mój 1szy wyjazd do Italii.
Jak z kupnem mj? haszu? fety? Jakie ceny? :>
Będę pracowała w knajpie, więc pewnie jacyś sprzedawcy mnie odwiedzą... ;)
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Farmakoterapia przewlekłego bólu w USA – nowy i nie do końca bezpieczny wzorzec
Okryte złą sławą leki opioidowe przez lata stanowiły w USA. fundament farmakoterapii przewlekłych dolegliwości bólowych. Naukowcy z Uniwersytetu Michigan zdecydowali się sprawdzić czy opioidy są nadal tak często wykorzystywane w leczeniu chronicznego bólu.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
