ODPOWIEDZ
Posty: 157 • Strona 1 z 16
  • 969 / 97 / 0
Wątek dla wszystkich użytkowników ze zdiagnozowaną schizofrenią. Jak sobie radzicie na co dzień z chorobą? Jak wygladaja Wasze kontakty z ludźmi? Czy leczycie sie i jak reagujecie na leki? Jaki wpływ na ten stan maja dragi? Jaki jest związek między dragami a schizo? I wogóle piszcie o czym chcecie...
sem,borbak,ebbing,figlarnaliliputka,ein,-io-FajnaBania
  • 121 / / 0
ile masz renty?
Każdy jest trochę dziwny, może oprócz ciebie i mnie, choć czasami jednak nie mam pewności co do ciebie.
  • 969 / 97 / 0
Nieprzeczytany post autor: sem »
Nie dostaje renty. Jesteś głupi.
sem,borbak,ebbing,figlarnaliliputka,ein,-io-FajnaBania
  • 809 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: eis »
Ciekawe jak to jest być w zaawansowanej schizofrenii i zrobić tripa na kwasie
na nic nie narzekam,
mam w kieszeni klonazepam.
  • 104 / 2 / 0
Mam znajomego ze schizofrenią, który w miarę nie najgorzej funkcjonuje jednak kiedy wyobrażam sobie że zarzuca kwasa to mnie ciary przez kark przechodzą. I bez tego wygląda jakby ciągle był na tripie ale w sumie nieustannie zażywa swoje proszki, może między innymi od tego.
  • 969 / 97 / 0
Nieprzeczytany post autor: sem »
Fakt te leki maja bardzo duzo skutków ubocznych,a lekarze nie za bardzo przyjmuja je do wiadomości. Czasami mam wrazenie że ich cała wiedza to pobieżnie przeczytana ulotka.Neuroleptyki moga na poczatku przyjmowania nawet wzmagać psychoze,a przez cały czas powoduja m.in lek,depresje,objawy parkinsonowe,niepokój wewnetrzny.To jest strasznie inwazyjna,prymitywna chemia. Ona nie jest po to aby wyleczyc tylko po to aby pozbyc sie kłopotu. Nie znam nikogo komu na dłuzszą mete by pomogły. Działają na niektóre objawy,jednocześnie jeszcze bardziej ryjac głowe na innych płaszczyznach.Ale czasem nie ma wyjścia.Pomocne sa czasem umiejetnie dobrane i dawkowane psychodeliki czy marihuana,ale ten kij ma dwa końce i zamiast pomóc może byc gorzej.
sem,borbak,ebbing,figlarnaliliputka,ein,-io-FajnaBania
  • 996 / 99 / 0
eis pisze:
Ciekawe jak to jest być w zaawansowanej schizofrenii i zrobić tripa na kwasie
trip x2. Chciałbym widzieć gościa zapierdalającego po mieście krzyczącego aaaaaaaaaaaa!!!!!!! z wystraszoną gębą jakby ducha uwidział. Może by przeszło po kartonie? %-D
[H]R Crew
  • 989 / 36 / 0
narcotic_dream pisze:
eis pisze:
Ciekawe jak to jest być w zaawansowanej schizofrenii i zrobić tripa na kwasie
trip x2. Chciałbym widzieć gościa zapierdalającego po mieście krzyczącego aaaaaaaaaaaa!!!!!!! z wystraszoną gębą jakby ducha uwidział. Może by przeszło po kartonie? %-D
http://www.youtube.com/watch?v=gtRx86_Qlnc

:-D

Następnym razem podaj tytuł
Emce


""O 2 pigułki..." Konto YouTube, które jest powiązane z tym filmem, zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie."
Nie pokonasz kobiety w kłótni, to niemożliwe. Nie wygracie, bo jeśli chodzi o kłótnię, to my mamy pod górkę. Bo my musimy mówić z sensem.

xzx
  • 2179 / 31 / 0
narcotic_dream pisze:
eis pisze:
Ciekawe jak to jest być w zaawansowanej schizofrenii i zrobić tripa na kwasie
trip x2. Chciałbym widzieć gościa zapierdalającego po mieście krzyczącego aaaaaaaaaaaa!!!!!!! z wystraszoną gębą jakby ducha uwidział. Może by przeszło po kartonie? %-D
hahhaha widziałem takiego gościa. Tylko że on jest "zdrowy" :D
Hidden mefedron User
  • 85 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: elian »
Ja słyszałem, ale nie znałem osobiście człowieka. Podobno po myszkach coś mu się poprzestawiało i potrafił idąc przez miasto klęknąć i modlić się (?) bo zobaczył demona, albo jakieś inne chore sytuacje mu się przydarzały. W każdym razie, poleczyli go trochę i wrócił do świata rzeczywistego ;) Ogólnie trochę się odrealnił na jakiś czas, ale nie pamiętam szczegółów, zapewne nic przyjemnego ;-)
ODPOWIEDZ
Posty: 157 • Strona 1 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.