Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
  • 883 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: Elwis »
Nie wiem, jak można być gdzieś poza ziemią jak ziemia ci się wpierdala zewsząd do świadomości. oO
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 61 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: ayayay »
nic, tylko pogratulować. chylę czoła
that he not busy being born
is busy dying
  • 334 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: xaviivax »
Na kwasie czułem się na ziemi, a właściwie też byłem nią. Cudowna jedność. Inny wymiar to szałwia i ayahuasca.
"Wieczność jest mgnieniem oka, w sam raz długim na żart"
Hermann Hesse
  • 174 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: popierdolino »
Po psychodelikach, jestem jednoczesnie najmniejszymi zyjatkami ,kwantami i atomami, bedac jednoczesnie samym krancem wszechswiata. jestem wszytskiemu bratem. Jesetem madroscia i glupota w jednym.
Uwaga! Użytkownik popierdolino nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 447 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: electrofreak »
kwas czasami wysyła w kosmos, zazwyczaj wewnątrz siebie, mocnego symbolizmu, dzikich konstruktów myślowych i absurdów itp.
grzyby zazwyczaj wysyłają w kosmos, niewysłowione wymiary, niewypowiadalne myśli, czasami na ziemię

substancją najbardziej ziemską, "tu i teraz", współodczuwanie istnienia to MDMA, jednak czasami również potrafi przenieść w inne wymiary (zwłaszcza już po peaku, gdy zejdzie euforia i zostanie sama psychodela - CEVy potrafią być niesamowite, "opowieści" i coś w rodzaju filmów)
  • 76 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: exT »
Doświadczenia życiowe, a psychodeliczne? Nie widzę różnicy. Kwas nigdzie mnie nie wysłał, byłem tam gdzie byłem, tyle że z mózgiem sprawnym inaczej. Czy sprawniejszym, czy głębszym, czy płytszym, nieistotne dla tematu. Tak samo jest z deksem, mj itd. Jak dla mnie zbiór "doświadczenia psychodeliczne" zawarty jest zbiorze "doświadczenia życiowe". Co za różnica, czy jestem pod wpływem strachu, podniecenia seksualnego, lsd czy powietrza? I tak wszystko zamyka się we mnie.
Wszyscy dybia na rydza; ten wzrostem skromniejszy
I mniej slawny w piosenkach, za to najsmaczniejszy,
Czy swiezy, czy solony, czy jesiennej pory,
Czy zima. Ale Wojski zbieral muchomory.
  • 915 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: feydewey »
Poziom leci, na łeb na szyję...
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2179 / 31 / 0
feydewey pisze:
Poziom leci, na łeb na szyję...
szyja leci na łeb, na poziom...
Hidden mefedron User
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
feydewey pisze:
Poziom leci, na łeb na szyję...
Stara, nudna śpiewka ;]
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
ODPOWIEDZ
Posty: 139 • Strona 14 z 14
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.