Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 421 • Strona 1 z 43
  • 2879 / 101 / 0
Postanowiłem, że analogicznie jak w tryptaminach przyda się taki wątek ogólny - zamiast zakładać nowe tematy w celu uzyskania odpowiedzi na jedno pytanie lepiej zadać je tutaj. Ewentualny fenyloetyloaminowy oftop z innych tematów który ma ręce i nogi tylko nie pokrywa się z tematem też będę przerzucać tutaj. Enjoy.
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2010 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 519 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nananana »
Jakie są różnice między psychodelicznymi fenetylaminami(2c-e, DOC) a tryptaminami(4homet, 4acodmt). Mam dylemat, ponieważ najchętniej bym zjadł coś co już poznałem(2c-e, doc) ale może warto by spróbować czegoś nowego? Po tripie na 2c-e stwierdziłem że nic więcej nie potrzebuję, czy oprócz dodatkowej euforii(która mi nie jest potrzebna) dostanę coś więcej po tryptaminie niż po fenetylaminie??
  • 1718 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: forest »
Nananana pisze:
Jakie są różnice między psychodelicznymi fenetylaminami(2c-e, DOC) a tryptaminami(4homet, 4acodmt). Mam dylemat, ponieważ najchętniej bym zjadł coś co już poznałem(2c-e, doc) ale może warto by spróbować czegoś nowego? Po tripie na 2c-e stwierdziłem że nic więcej nie potrzebuję, czy oprócz dodatkowej euforii(która mi nie jest potrzebna) dostanę coś więcej po tryptaminie niż po fenetylaminie??
Tryptamina jest calkiem inna, ciezko wyjasnic.

Ale jesli chcesz sprobowac cos innego, 4-aco-dmt, lub homet beda idealne.

Raczej spodobaja Ci sie duzo bardziej niz fenki.
Uwaga! Użytkownik forest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2497 / 50 / 0
Kazdy ma inne upodobania i na kazdego inacze dziala. Probowanie nowych substancji to jedyna skuteczna metoda na znalezienie dla siebie najlepszej.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 145 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Redeemer666 »
Ja jeden raz zażyłem 2C-E, fajny jest ten body load :-)
  • 60 / / 0
Nieprzeczytany post autor: gulhul »
[quote="Redeemer666"]
Ja jeden raz zażyłem 2C-E, fajny jest ten body load ]

nie wiem jak może podobać Ci się bodyload po 2C-E, jak dla mnie jest okropny. Mdłości, uczucie zimna i drżenie mięśni przynajmniej w moim przypadku, może masz lepiej.
  • 2179 / 31 / 0
gulhul pisze:
Redeemer666 pisze:
Ja jeden raz zażyłem 2C-E, fajny jest ten body load ]

nie wiem jak może podobać Ci się bodyload po 2C-E, jak dla mnie jest okropny. Mdłości, uczucie zimna i drżenie mięśni przynajmniej w moim przypadku, może masz lepiej.
uczucia zimna nie odczuwałem chyba nigdy, a jeśli nawet to raczej w upalnie dni ale to raczej na plus ;] Mdłości są chujowe strasznie, ale bełt czy dwa i luzik, jakoś "milej" sie bełta na psychodeli niż normalnie.
Hidden mefedron User
  • 2497 / 50 / 0
mdlosci, czy sie zbeltasz, czy nie i tak przechodza na samym poczatku tripa.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2179 / 31 / 0
chyba Tobie, mnie trzyma czasem przez cały trip, choc nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe
Hidden mefedron User
  • 145 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Redeemer666 »
gulhul pisze:
Redeemer666 pisze:
Ja jeden raz zażyłem 2C-E, fajny jest ten body load ]

nie wiem jak może podobać Ci się bodyload po 2C-E, jak dla mnie jest okropny. Mdłości, uczucie zimna i drżenie mięśni przynajmniej w moim przypadku, może masz lepiej.
Ja nie miałem mdłości, uczucie zimna i drżenie mięśni było, ale to dosyć przyjemne, czułem jak moje ciało całe się rozciąga - jak człowiek guma :)
ODPOWIEDZ
Posty: 421 • Strona 1 z 43
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.