Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 152 • Strona 3 z 16
  • 142 / / 0
Procentee pisze:
Fakt faktem jakoś nie łapię kultu miejsca w którym się działo tyle złego, odnawiania go, renowacji, pamiętania i odwiedzin. Gdyby to ode mnie zależało zrównałbym to wszystko z ziemią no ale ]
Też nigdy nie rozumiałem tego kultu, ale jak już jest to niech sobie stoi, mimo, że jest to miejsce po sufit wypełnione ludzką tragedią.
Po to, żeby potomni nie wypełnili innego miejsca pod sufit ludzką tragedią.
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 1069 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: anonimus »
Jezus pisze:
Anonimus, geograficznie patrząc zatem, jesteś forumowym głównym podejrzanym - pamiętasz co robiłeś wczoraj w nocy ? %-D
wczoraj w nocy deksiłem ^^ może zajebałem go astralnie, ahhh ta amnezja deksowa %-D
"Po prostu wybieram lepsze zło."

Od jutra rzucam.
  • 803 / 7 / 0
Czy mi sie przesłyszało czy to przypadkiem Niemcy mieli coś rzucić na remont obozu? Z kilka dni temu slyszeć mogłem...

Jeśli to prawda to obstawiam nazikurwy celem kompromitacji Polskiego kraju.
  • 2179 / 31 / 0
1waytikt2tickletown pisze:
w tym kraju nawet "arbeita" potrafią zapierdolić %-D
tak samo pomyslałem od razu jak tylko wieśc o kradzieży do mnie doszła. Jednak jebane degenruchy w tym kraju.
Hidden mefedron User
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
To pewnie jakiś moderator usunął posta o treści arbeit macht frei. Jestem przekonany, że tego napisu trzeba szukać w śmietniku %-D
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 463 / 6 / 0
wziąść złomiarzy do obozu i nowe za kare kazac zrobic

to było pod kamerami? watpie

złomiarze to musieli bo ino oni potrafia
polak tez...
Uwaga! Użytkownik masturbator nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 432 / 1 / 0
yam'teoretyk pisze:
Czy mi sie przesłyszało czy to przypadkiem Niemcy mieli coś rzucić na remont obozu? Z kilka dni temu slyszeć mogłem...

Jeśli to prawda to obstawiam nazikurwy celem kompromitacji Polskiego kraju.
60 mln juro rzucili :-)
off
  • 124 / 47 / 0
Moim zdaniem ta kradzież to forma jakiejś politycznej prowokacji. Złomiarze nie są aż tak głupi.
Uwaga! Użytkownik Doktor_Koziełło nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 125 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Euler »
Ja stawiam, ze zrobiłó to zboczony żyd, który ma kupe kasy, tzn. gdybym miał ja kupe kasy, to bym to zrobił.
Uwaga! Użytkownik Euler jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 124 / 47 / 0
Euler pisze:
Ja stawiam, ze zrobiłó to zboczony żyd, który ma kupe kasy, tzn. gdybym miał ja kupe kasy, to bym to zrobił.
Dobra teza. Lobby żydowskie, które oczernia Polskę na arenie międzynarodowej organizuje kradzież jednego z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie. Teraz lewacka prasa potwierdza tezę, że Polacy to zlodzieje i wszystko ukradną.
Uwaga! Użytkownik Doktor_Koziełło nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 152 • Strona 3 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.