Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Od ortopedy dostałem :) u psychiatry nigdy nie byłem i rzeczywiście dostałem to na "problemy fizyczne" dłuższy czas temu miałem wypadek i mam w pyte wkitów, papierków ze szpitali i wystarczy, że coś ponarzekam "na coś" i nigdy nie miałem problemu, aby dostać to czego sobie zażyczę :)
dr.Kubeusz pisze: nigdy go nie jadłem i nigdy mi go nie proponowali. Tak jak pisałem wcześniej najczęściej proponują mi alprazolam i to w najtańszej postaci zomiernu. Muszę zmienić taktykę, żeby pobierać coś innego.
No i nie sądze żeby Ci się bromazepam spodobał jeżeli rozsmakowałeś się w alprazolamie.
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
"Jeżeli wyjeżdżasz od razu z historią swojej choroby, że dostawałeś już alpra i klony i masz w benzo duże doświadczenie to się nie dziw, że nie dostaniesz bromazepamu bo jest on zdecydowanie słabszy." - skąd Ci przyszło do głowy, że tak robię? Jest zupełnie inaczej. Sądzę, że jeżeli bym tak mówił na swoich pierwszych wizytach to żaden lekarz nie zechciał by mi pisać na to bibuł.
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
Dormicum 15mg trudniej dostać chyba dlatego że listek ma 100tabletek
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.