wnioskuję, że harmonia i szczęście człowieka będzie trwało jak atomowy zegarek
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
1. Czy dostane jakies wyniki z badaniem mojej krwi?
2. Ile czasu po oddaniu krwi nie mozna cpac? o ile w ogóle nie można? (koda,dxm)
3. czy jak wykryją coś w mojej krwi to moze byc za tego jakis przypał?
Od jutra rzucam.
jeśli coś wykryją, nie będzie przypału. żeby był przypał musieliby Ci robić badania pod kątem wykrycia substancji w postępowaniu karnym, albo w laboratorium musiałaby pracować jakaś społeczniara, znajoma Twoje starej ;]
sam dzisiaj bylem, oddalem co mialem, czekolady wzialem i wypilem 2 piwa.
1. Czy dostane jakies wyniki z badaniem mojej krwi?
a czekolady na margarynie nie dostałeś
2. Ile czasu po oddaniu krwi nie mozna cpac? o ile w ogóle nie można? (koda,dxm)
3. czy jak wykryją coś w mojej krwi to moze byc za tego jakis przypał?
zresztą tehacek ci napisał wszystko ,co jest najwazniejsze
ktoś pisał kiedyś (chyba koala), że po oddaniu krwi dużo łatwiej się upalić ziołem. wydaje się logiczne dość.
So enjoy life, you only get one
abstynencja przed też MA sens. abstynencja nawet od antyhistamin - kiedyś się nie dostałem, bo brałem claritine.
a, i wszystkim spełniającym warunki polecam oddawanie płytek. dłużej, ale lepiej. i sporo szybciej można zebrać expa na złotą kartę.
Od jutra rzucam.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
