Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 365 • Strona 1 z 37
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
Chciałbym tylko dodać że THC rozpuszcza się miedzyinnymi w tłuszczach więc nie żałujmy ich do naszych potraw ;)
No i oczywiście THC ginie w wysokich temperaturach...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Nie wiem czy to do końca prawda że THC niszczy się w wysokich temperaturach ponieważ w takim przypadku palenie marihuany byłoby nieefektywne (z racji tego że ogień ma wysoką temperature) co jak chyba każdy wie jest kompletną bzdurą!!! Chyba że chodziło Ci o znacznie wyższe temperatury niż temperatura ognia ale takowe nie są raczej do osiągnięcia w kulinarnych "przygodach". Jeżeli ktoś ma jakąś teorie, która wyjaśniałaby te sprzeczności związane z postem LeonardoDaVinci to bardzo prosze o wypowiedzenie się :cool:
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
Wydaje mi się że temperatura ognia wystaczy lecz czas gdy palimy jest dość krótki. Gdy weźmie się topa na oleju będzie grzało godzinke THC pewnie się zniszczy
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
Swoją drogą to czytałem kiedyś (nie pamiętam gdzie i co to był za artykuł ale chyba na hypciu choć nie jestem pewien) że THC wydziela się z marihuany właśnie przy udziale wysokich temperatur i dlatego własnie marihuane najczęściej się pali. Ile w tym wszystkim prawdy to nie wiem bo nie jestem chemikiem :scared:
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
Szybkość niszczenia THC (substancja organiczna) zależy od temperatury i czasu poddawanie substancjui tej temperaturze.

Paląc marihuane jakiś procent THC jest utleniany (spalany), reszta paruje (zmienia sie na stan lotny) i zostaje przez nas wciągnięta, później przenika poprzez pęcherzyki płycne do naszej krwi i jest razem z nią rozprowadzana po organiźmie...

Dlatego jest takie urządzenie które słucży do podgrzewania materiału i wciąganiu THC w postaci lotnej praktycznie bez dymu... Bardziej czesze i mniej materiału wystarcza... - podobno bo nie próbowałem...

Zreszta niechce mi się dyskutować an ten temat: guma poprostu tak jest i tyle... Bardziej sie spizgasz odpalając fife zwykla zapalniczka niz żarową. Bardziej sie spizgasz nie odpalajac w ogole fify co 2 buchy tylko trzymajac żar...

Jak nie wiezysz poczytaj w necie w jakiej tmp rozkłąda się THC... i ulega utlenianiu...
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 654 / 14 / 0
Nieprzeczytany post autor: Gum@ »
To były teorie tylko gdzieś przeczytane i nie potwierdzone przeze mnie. Możliwe że jest tak jak mówisz....Nie mam zamiaru polemizować. Peace
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
Ostatni myślałem o przepysznych naleśniczkach buzujących od THC i zadałem sobie pytanie.
Czy makubma z suszu jest zielona ? Bo nie widzi mi się jeść naleśnika o zielonawym kolorku.
Peace- Korlic
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
  • 34 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Skush »
Tak jest zielonkawa i ma zajebisty smak trzeba troszke poslodzic jeszcze mleko !
Uwaga! Użytkownik Skush nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 273 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: Korlic »
Skush pisze:
Tak jest zielonkawa i ma zajebisty smak trzeba troszke poslodzic jeszcze mleko !
Co wg ciebie znaczy "zajebisty" . xD Przypomina w smaku mleko ? Chlorofil jest gorzki (albo to co jest w liściach) więc makumba też taka może być
Yofcborc!
[url=http://talk.hyperreal.info/viewtopic.php?t=12360]White Skunk Growlog[/url]
  • 25 / / 0
re
Nieprzeczytany post autor: L.O.L »
Jedyne co mi jest znane to budyń ; zupka i mleczko ;-)
Uwaga! Użytkownik L.O.L nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 365 • Strona 1 z 37
Artykuły
Newsy
[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni

Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.