ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 2 z 4
  • 6 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: iCane »
czy methaamfetamina to to samo?
Z 6 lat temu bylem na imprezie i spotkalem panienke Niemke pochodzenia Polskiego nawijala troche po polskiemu pytala sie na czym jestem oczywiscie akurat bylem tylko na alku i zaczela opowiadac mi o jakims krysztale ze u nich na imprezach to wszyscy to biora i ze jest super towar? Do dzis tylko sie oblizuje po tej opowiesci...
Z czego wynika ten deficyt u nas?
  • 504 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: antraxkelso »
lol. metamfetamina to nie to samo co metylenodioksymetamfetamina.
Z czego wynika ten deficyt u nas?
iCane pisze:
Siemanko teraz po Pozniu i okolicach chodza bialo-rozowawe rolexy...
Szczerze powiedziawszy sa dziwne nie jak to tablety kiedys -- szczena wogole niechodzi po nich gumy ani plynu nie potrzeba zeby sie dobrze poczuc to 2-3 z reki trzeba zjesc a po jednej to tylko delikatna gaducha i brak checi na sen przez 4 godziny...
sam sobie odpowiedziałeś. skoro kupujesz ścierwo i jesz te ścierwo, to ścierwo będziesz otrzymywał. proste.
[b]mushroom therapy.[/b]
  • 81 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: adivxv »
Dlaczego tak się dzieję? Miedzy innymi dlatego że ludzie nie rozróżniają, tablet od extazy byle tylko by jebneło.
Uwaga! Użytkownik adivxv nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 6 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: iCane »
to fakt ziomki jak zjedza co nieco i niema w sobie extazy to mowia ze slabe , dziwne , inne ale tak jak piszecie godza sie bo nic innego niema...byle by bylo i to nas gubi...
  • 109 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: zydol »
Zorganizujmy bunt narodowy! Nie bedziemy kupowac kołek póki nie zacznac robic z min, 100mg MDxx a najlepiej MDMA :D Kurwa szok, zeby za dobrym kolkiem czekac az ktos wroci z nl, po pol roku??/ :/ żal, ale jak w PZPN w Parlamencie tak i w brudnym rynku, kurwa co wy te kółka z chin sprowadzacie te podróby??szok
Nie jest sztuką kupić mk3, sztuką jest włożyć serce w mk1
Koła dla auta są jak biust dla kobiety, gleba natomiast jest jak dekolt
  • 504 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: antraxkelso »
nawet nie wyobrażasz sobie ilu w polsce mamy potencjalnych debili. tak więc bez szans.
[b]mushroom therapy.[/b]
  • 115 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: *chemisphere* »
..a ja tak do tematu; bywaja takie tabsy jak czysta mdma... wtedy niema roznicy! trafily mi sie dwie takie:) Dove i Octagen ..
aDziuryWmózguZryteBeretytoProduktWstrętnejŚciemyNiestety MitTenStądSięPoProstuBierzeŻeDziuryTeSąTłumaczącSzczerze
mejscamiNaMózgownicySkanieGdzieOsłabioneJestBindowanieAminZnaczonychRadioaktywnie któreSięWpinaćWinnyAktywnieDoReceptorówKtóreImSłużąiJestIchWmiejscachTychDosyćDużo
  • 81 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: adivxv »
[quote="*chemisphere*"]
..a ja tak do tematu; bywaja takie tabsy jak czysta MDMA... wtedy niema roznicy! trafily mi sie dwie takie]

nie chwal się tak, tu część z nas jest na głodzie mdmaowym :-D
Uwaga! Użytkownik adivxv nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1530 / 9 / 0
antraxkelso pisze:
nawet nie wyobrażasz sobie ilu w polsce mamy potencjalnych debili. tak więc bez szans.
Tu już nawet nie chodzi o debilizm a o to, że młodzi co dopiero co zaczynają ćpać kupują te dropsy i wg nich taka ta własnie bania musi być. Wydaje im się, że jedzą ekstazy a góra co to 2c-b i się chwalą, że super loty. Ja nie jem już od paru lat :)
"Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną Dopiero gdy dany kraj zauważy że jego plony uległy zniszczeniu jego przemysł jest sparaliżowany jego siły zbrojne są niezdolne do działania zrozumie nagle że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa"
  • 52 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: soczers »
nic dodać nic ująć ..
ODPOWIEDZ
Posty: 39 • Strona 2 z 4
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.