Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?
Clonazepam(clonazepam)
235
20%
Temazepam (singnopam)
25
2%
Diazepam (relanium, valium)
248
21%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
368
31%
Lorazepam (lorafen)
61
5%
Midazolam (dormicium)
17
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
12
1%
Oxazepam (oxazepam)
41
3%
bromazepam (sedam,lexotam)
79
7%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
108
9%

Liczba głosów: 1194

ODPOWIEDZ
Posty: 977 • Strona 3 z 98
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
u mnie identyko. Nigdy nie zdobyłem legalnie od lekarza relanium. Za to alpra. lora tak.
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1111 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: leiche »
Jedyne benzo, które naprawdę łatwo zdobyć, to cloranxen/tranxene.
Nie wiem, kto zaznacza ten diazepam. Wkręty GlaxoSmithKline?
white trash get down on your knees, time for cake and sodomy
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
mi np nigdy nie oferowali cloranxen/tranxene. Zwykle alpra parę razy lora.
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Kloniarz »
mi po 2 min. rozmowy na pierwszej wizycie po tym jak powiedzialem ze nie moge spac pan doktor wypisal sedam :) odrazu...nastepna paczke z atydzien itd.. Ciekawy jestem czy jakbym wprost zapytal czy bedzie robil jedna recke za 10 zl to czy zgodzilby sie. Bo tak kiedys mialem to 3 paczki wchodzi na recke i ogien:)
Uwaga! Użytkownik Kloniarz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
co miałeś?? lekarz pisał ci recepte za 10 złotówek hahahahahaa???? :cheesy:
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Kloniarz »
za recepte bral 10 zl czyli dawalem 30 zl i mialem 3 recepty a na kazdej 3 paczki klonow 2 mg :)
Uwaga! Użytkownik Kloniarz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 974 / 17 / 0
Nieprzeczytany post autor: dr.Kubeusz »
niezbyt wymagający człowiek hehe, dobry układ
Uwaga! Użytkownik dr.Kubeusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 420 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kakihara »
W moim przypadku najłatwiej było dostac alprazolam, najczesciej proponowano mi najdrozszy xanax i to zarówno wiekszosc psychiatrow u ktorych byłem jak i lekarze rodzinni. Z lorafenem tez wiekszych problemow nie mailem, o inne benzo nie probowalem prosic.
  • 79 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Vai »
Co z tego, że najdroższy xanax - ja tam nie mam oporów jak wypisane to w aptece pytanko o 'tańszy zamiennik' i jest albofam. Ja dziś dostałem klony i tetrazepam, którego jestem bardzo ciekaw, bo nigdy go nie smakowałem ;)
  • 437 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: Hegemon_Krwawy »
Tetrazepam dostałeś od psychiatry? Możesz zdradzić na jaki bajer? Toto dosyć ciężko wyłudzić, to raczej na problemy fizyczne niż psychiczne wypisują ;) A Xanax to moim zdaniem najlepsze alpra.

Obecnie zauważyłem modny jest Bromazepam. Jeżeli pójdziesz i nie zasugerujesz jakiegoś konkretnego benzo i jakichś konkretnych objawów, tylko będziesz ogólnie sępić benzo to zwykle pada na bromazepam. W sumie nie jest zły, ale słaby raczej, lubię go ale często czuję po nim niedosyt.
NIECH CO KRWAWY HEGEMON?
NIECH ŻYJE
!!!

Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy

Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 977 • Strona 3 z 98
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.