uprawa konopi w kulturach wodnych
Zablokowany
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 94 / / 0
Ile minimalnie litrów pojemności systemu (zapewne bubbler) powinienem liczyć na jedną roślinę?
Pozdrawiam!
Uwaga! Użytkownik OldSmuggler nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 201 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Ziolo »
minimalny, ale przyzwoity system, do ktorego bedziesz musiał zagladac i uzpełniac wode codziennie, a moze nawet 2 razy dzinnie, mozna juz zrobic z 5,6-6 litrowej donicy (w ktorej znajdowac sie bedzie 3,5 L wody z odrzywką)
  • 15 / / 0
Nieprzeczytany post autor: źdźbło »
Ziolo pisze:
minimalny, ale przyzwoity system, do ktorego bedziesz musiał zagladac i uzpełniac wode codziennie, a moze nawet 2 razy dzinnie, mozna juz zrobic z 5,6-6 litrowej donicy (w ktorej znajdowac sie bedzie 3,5 L wody z odrzywką)
Niektórzy twierdzą, że można z hydro wyciągnąć z jednego planta ok 200-250g. Piszesz, że minimum to ~ 6 litrów, ciekaw jestem ile z tego pociągniesz gietów i jakiej wielkości donica musi być aby wyciągnąć max z rośliny (bubbler).
Zablokowany
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"

Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.

[img]
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania

Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.

[img]
„Adwokat od trumien na kółkach” i jego żona z zarzutami w sprawie narkotyków

Znany łódzki prawnik, nazwany przez media „adwokatem od trumien na kółkach”, ponownie ma problemy z prawem. Paweł K. został w kwietniu, nieprawomocnie, skazany przez sąd w Olsztynie za spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze z Jezioran do Barczewa. W wypadku zginęły dwie kobiety.