kiedy jadłem piguły z mdma (dawno temu) praktycznie zawsze prawie "wyrywało" mnie z butów i miałem niesamowitą chęć do tańca (ręce i nogi same latały w rytm muzyki). Jak wiadomo zdarzały się mixy ze speedem, ale nie w każdym przypadku.
Jakiś czas temu dorwałem czyste mdma (na pewno nie żadna pochodna) i działanie było lekko rozczarowywujące jeśli chodzi o użycie do celów parkietowych: wolałem rozłożyć się i rozpływać niż poruszać się w rytm muzyki, a jak już się zmusiłem do tańca to było bez żadnych rewelacji (raczej ociężałość). Miał ktoś podobnie? Jaka może być przyczyna?
Często to jest sprzedawane zamiast MDMA bo jest tańsze dla dilera a sprzedaje za cene MDMA :/
Już lepiej jakbyś dostał MDA to by Cie wyrwało z butów i uraczyło halunkami ;)
80-90 mg wypierdala z butów..natomiast 140mg rozkłada na łopatki :)
mejscamiNaMózgownicySkanieGdzieOsłabioneJestBindowanieAminZnaczonychRadioaktywnie któreSięWpinaćWinnyAktywnieDoReceptorówKtóreImSłużąiJestIchWmiejscachTychDosyćDużo
hess pisze: Czy ktoś może wyjaśnić mi pewną kwestię:
kiedy jadłem piguły z mdma (dawno temu) praktycznie zawsze prawie "wyrywało" mnie z butów i miałem niesamowitą chęć do tańca (ręce i nogi same latały w rytm muzyki). Jak wiadomo zdarzały się mixy ze speedem, ale nie w każdym przypadku.
Jakiś czas temu dorwałem czyste mdma (na pewno nie żadna pochodna) i działanie było lekko rozczarowywujące jeśli chodzi o użycie do celów parkietowych: wolałem rozłożyć się i rozpływać niż poruszać się w rytm muzyki, a jak już się zmusiłem do tańca to było bez żadnych rewelacji (raczej ociężałość). Miał ktoś podobnie? Jaka może być przyczyna?
Czas trwania około 4 h.
Hmm dziwne bo miałem z dwóch źródeł jedne białe i drugie szare a obydwa działają tak samo.
Może to rzeczywiście kwestia dawki bo te 3 razy brałem dawki 100-150 mg.
The subjective effects of MDEA are very similar to those of MDMA. However, the euphoric and "loved up" feelings associated with MDMA are not as pronounced in comparison. The effects of MDEA are also not as stimulating as MDMA, as it is said to be somewhat stoning in high doses and may be responsible for rumors of heroin-laced MDMA tablets.
iCane pisze: a jesli chcial bym dostac to cale MDMA to jak to sie zwie w slangu ulicznym idzie dostac to od delera z bloku co ma trafke i inne znane uzywki? Pozdr
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
