Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
A kto z was próbował schodzić z hery za pomocą metadonu? Np. taki system 8 dniowy]
już chyba lepsza byłaby do tego buprenorfina, bo metadonem to trzeba się jakoś nasączać czy coś takiego
W miastach gdzie są programy metadonowe jest o wiele bardziej dostępny niż bupra. Z minusów to to że nie jest łatwo odstawić później sam metadon bo cholernie mocno wpasowuje się w metabolizm i nawet niewielkie zmniejszenie dawki bywa mocno nieprzyjemne.
oxan pisze: no to nie walcie hery na metadon, jak kilku kolegów jest w piachu. to nieekonomiczne, nieestetyczne i po prostu(tu bez obrazy panowie proszę) głupie
skoro na metadonie hery ledwo co czujesz i w dodatku ryzykujesz zapaścią, to nie lepiej byłoby po prostu od czasu do czasu przywalić trochę samej kokainy zamiast tego speedbala?
no pisałem, przeca, bez urazy :-) . po prostu szzkoda towaru. bo na metadonie nic nie działa i ryzyko zapaści jes b.duże. mam takie poczucie humoru. a czysty jestem. może nei jak łza, ale raczej czysty. kąpie się ze 3 razy dziennie przy tych upałach :-p . a zwykle dwa razy oxankowi starcza hahahaha
dwa razy albo trzy razy czyściciel pierdolony :-p
konsultacja ze mną zagraża życiu i zdrowiu
Janssen-Cilag powinien mnie dożywotnio sponsorować
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Hurra, diese Welt geht unter
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach
Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.
