Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
  • 2392 / 663 / 0
Witam forumowiczów pisze właśnie prace maturalną „wpływ narkotyków na twórczość omów problem na wybranych przykładach z literatury i sztuki” zawarłem w swoim planie ramowym taki podpunkt którego już nie mogę zmienić ”narkotyki jako środek do osiągnięcia twórczej nirwany” byłbym wdzięczy jeśli podalibyście mi jakieś pomysł jak ten podpunkt rozwinąć sam mam doświadczenia z grzybami salvią itp. ale jak wszyscy wiemy te wrażenia ,ta twórcza nirwana nie jest prosta do opisania słowami komisja egzaminacyjna zrozumiała o co chodzi z góry dzięki


tak żeby komisja zrozumiała o co chodzi
Uwaga! Użytkownik WujekMorda jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3127 / 27 / 0
Daj komisji po kartonie, na pewno zrozumieją, o co chodzi ;)
High, how are you?
  • 457 / 1 / 0
Wielu artystów używa narkotyków wszelakich po których TWORZĄ :yay: swe dzieła
http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis.shtml
http://www.youtube.com/watch?v=UZx1QNuUetE
  • 179 / 1 / 0
witkacy narkotyki,
andy warchol,
basquat
Uwaga! Użytkownik masterwgnojeniu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / / 0
Przeczytaj książke Hoffmana na temat jego dziecka, LSD. Może coś Cie zainspiruje ? :)
  • 762 / 35 / 0
salvadore osiągał 'strumień skojarzeń' ale nie chciał się przyznać, po czym. na moje po szałwii.

Witkacy - przeczytaj jego prace o kokainie i pejotlu, są w necie.

http://www.plejada.pl/17,14619,news,1,1 ... tykul.html
„Na ulicy przed domem leżał kot z białym kołnierzykiem, ni to grzejąc się w słońcu, ni to raczej jednak nie żyjąc, wnosząc z faktu, że nie było słońca ani żadnych innych przyczyn, by leżeć wśród pędzących samochodów.”
  • 77 / 4 / 0
Slowacki i jego okres mistyczny.

Z tego co wiem z lekcji na caly ten okres mialy wplyw ogromne ilosci opium, ktore palil dla znieczulenia (bo mial chyba gruzlice czy cos)
Z wiekiem dotykamy smakow, ktorych nie zabijesz mlekiem...
  • 179 / 1 / 0
słowacki to ćpun dlatego jest taki poczytny
Uwaga! Użytkownik masterwgnojeniu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 749 / 5 / 0
sterben pisze:
Slowacki i jego okres mistyczny.

Z tego co wiem z lekcji na caly ten okres mialy wplyw ogromne ilosci opium, ktore palil dla znieczulenia (bo mial chyba gruzlice czy cos)
Ja stawiam że majke ładował.
I'm broken.
  • 457 / 1 / 0
Van Gog, Albert Eistain :diabolic:
http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis.shtml
http://www.youtube.com/watch?v=UZx1QNuUetE
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.

[img]
Operacja „Kryształ”

Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.

[img]
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło

Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.