Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Kazik pisze:Dlaczego?Landsknecht pisze: W ogóle zażywanie kilkudziesięciu tabletek "na raz" to chyba idiotyzm, nie?
Landsknecht pisze: Kwestia przyzwyczajenia.
Robię to tak: muza leci, wszystko izi, wyłuskuje po pięć nawet nie patrząc na nie ani na pudełko, wrzucam łapą do gęby i zanim nie zaleję płynem, nie ruszam w ogóle językiem - nie rozchodzi się aż tak smak.
Dlaczego tak mało osób żre tussidex? skoro nie czuć to może lepiej w niego zainwestować?
Ja łykam 10 popitka 10 popitka itd. bez żadnych skrzywień, wykręceń ryja czy innych odruchów bezwarunkowych a jem już wystarczająco długo by mógł mi w tym czasie zbrzydnąć. Nieraz sobie 10 tabsów wrzucę i pogryzę dla "smaczku"
Miałem kiedyś takie kapsułki żelatynowe, bez rozkruszania i bez problemu wchodziło do nich po 5 aco idealnie pasowały na wymiar, więc dla tych co już nie mogą to dobre rozwiązanie. Ja tam wolę bezpośredni fizyczny kontakt, jak z kobietą :cheesy:
Kazik pisze: A z tym się zgodzę. Ale przyznasz, że "kwestia przyzwyczajenia" i "chyba idiotyzm", to dwa różne stanowiska.
Przypadkiem jednak odkrylem skuteczny sposob: jednego dnia wieczorem zarzucic powiedzmy 30 tabsow, dzieki czemu nie kopnie za mocno, z drugiej strony jednak troche otepi zmysly. Ta metoda udalo mi sie drugiego dnia zapodac sobie dawke 60 tabletek w czasie jednej godziny, co w normalnych warunkach byloby niemozliwe ;-)
Landsknecht pisze: Pisząc "chyba idiotyzm" miałem bardziej na myśli wizję połknięcia wszystkich tabletek na raz.(Która to wizja za sprawą mojej wyobraźni przyniosła mi wiele śmiechu wtedy)
Trantigne pisze: Przypadkiem jednak odkrylem skuteczny sposob] drugiego dnia zapodac sobie dawke 60 tabletek
Teraz wprawdzie niesmak wciąż jest, ale jest już bardzo znikomy. Śmiało mogę wrzucać wszystkie tabletki na raz bez popijania - i jest to chyba najlepsza dla mnie metoda.
Za to smaku Thiocodinu nie mogę nijak ścierpieć :).
A, i co ważne - nie występuje u mnie żaden związek między częstotliwością ładowanych tabletek a mdłościami - te nie występują nigdy.
W sumie to przy pierwszych próbach z dxm'em nie przejmowałem się smakiem, teraz tylko przy połykaniu tabletek wykręca mi tylko twarz w jakichś grymasach i przez chwilę czuję niesmak (fajnie mi się pali po nim papierosa, ten też niweluje posmak), jeszcze to wszystko wymiesza się w brzuchu i jest dobrze. Mdłości pojawiają się teraz jedynie gdy zaczyna się lot i szybko przechodzą, na szczęście 'oduczyłem' się wymiotów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.