ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
  • 351 / 8 / 0
Z ciekawości - jak to wygląda w Polsce? Wiem, jak w Anglii. Podzielcie się proszę wiadomościami.
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
jest program na iterferonie
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 14 / / 0
interferon alfa lub beta i zefix, wykladasz hajs z wlasnej kieszeni.
Uwaga! Użytkownik Cobra Commander nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 351 / 8 / 0
Niech żyje polski NFZ!
Tutaj (UK) interferon alfa + ribavirin, nawet bez ubezpieczenia za darmo.
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
nfz nas sponsoruje moze i huje ale ja ich wykorzystuje
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 137 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Filippo »
w polsze jes interferon skojarzony z rybawiryna
100% refundacji
czeka sie od roku do ponad roku

calkiem fcipke jak dla mnie, ale nie chce mi sie isc na biopsje i badanie rna wirusa, tzn. dojsc nie moge

w sumie temat nie za bardzo narkotyczny ale watrobowo-depresyjny jak najbardziej.

sto lat sto lat dzieciom
krumwa kisikisi. pcyk pcyk. mami
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
moze i po interferonie da sie podleczyc zultixa ale to przejebany life
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 137 / 11 / 0
Nieprzeczytany post autor: Filippo »
z tego co mi mowili ludzie po ukonczeniu prog interferonowego to mieli minusik i dobre wyniki aspat/alat...ja tam nic nie robie narazie i jest chujowo jak to w deszczowa pogode kiedy nie ma kamer by tanczyc a pizga po dupie i te sprawy nawet pod kocem.

ale zabieram sie mentalnie, moja sciezka juz przedreptana trzema tip - topami.
krumwa kisikisi. pcyk pcyk. mami
  • 729 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
zotix to wyrok hujow jest go miec inerferon i wogle korewskie zycie
oby nie dac sie trafic byc trafionym hujnia
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 354 / 4 / 0
To żeś chłopaka i ludzi pocieszył. Pierdolisz NO to co Ty robisz to jest dopiero wyrok walenie heroiny po kablach nie w ciągu kiedy tolerka skacze. Szanuję Cię bo wiem że byłeś wspinacz o ile to nie ściema i wogóle masz jaja, ale Bozia to rozumu Ci poskąpiła a heroina zabrała uczucia tylko pajacujesz ciągle jak freak to było dobre stary ale 10 lat temu. Obudź się.
Fillippo wyleczysz to HCV i będzie good. A co znaczy trzema tip topami? Tzn właścicielem telewizji też jesteś
Viva1 Viva2
Uwaga! Użytkownik MadRider jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 31 • Strona 1 z 4
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.