[quote="trzynastylistopad"]
osz w kurwe! to skoro Ty masz juz takie objawy po zaprzestaniu 3 miesiecznej kuracji.to co ze mna bedzie sie działo jak odstawie paroxetin.a biore juz 2 lata.ja pierdole to ja chyba umre po 2 dobach ]
nooo a ci to wspolczuje ;p odstawiaj ja bardzo powoli albo bedziesz mial tydzien - dwa wyjete z zyciorysu
yooooooo
osz w kurwe! to skoro Ty masz juz takie objawy po zaprzestaniu 3 miesiecznej kuracji.to co ze mna bedzie sie działo jak odstawie paroxetin.a biore juz 2 lata.ja pierdole to ja chyba umre po 2 dobach ]
Nie chce straszyć, ale paroksetyna chyba jest najbardziej chujowa pod wzgledem odstawiania. Zreszta duzo jest na ten temat na forach psychiatrycznych i o depresji, na polskich jak i zagranicznych. Grunt to zeby powoli zmniejszac dawke, ja tego nie moglem zrobic.
Amf dziala na mnie tak, ze nauka to ostatnia rzecz jaka moglbym robic, wiec odpada, no coz chyba bede musial poprostu przeczekac, trudno.
A tak ogolnie to stwierdzam ze wszystkie SSRI sa chuja warte i nie warto sie w to bawic. Przynajmniej w moim przypadku - wiadomo, na kazdego dziala inaczej.
heh najelepsze jest to że nie wie że ćpam w sumie to nikt nie wie.
no to co z tego ze "najlepszy" od uzaleznien skoro nie wie ze cpasz to jak Ci ma pomoc z drugiej strony skoro leczyc sie nie chcesz to po co Ci "najlepszy specjalista" ? ]
nie no wiesz leczy mnie to.bo gdyby nie paroxetyna to lądował bym co tydzien na oddziale ratunkowym z napadmi leku nerwicy i cisnieniem 190/110 ....a tak to jest looz.a nie cpam az tak grubo np z mj zrezygnowałem bo kazdy buch konczy sie rzyganiem.a mawiają że THC działa przeciwwymiotnie.gówno prawda w moim przypadku :'(
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski
Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.