ale ogolnie nie widze problemu, na chuj gadac innym glupoty, jak mozna do siebie
Z wódzią już inaczej jest troszkę. Przynajmniej u mnie, ale to zależy od indywidualnego stosunku. Wódki nie piłem nigdy sam, bo raczej jest to towarzyski napitek (votka connection people) i głównie w sprawdzonym gronie, gdzie wszelkie wybryki są kontrolowane i wybaczane ;]
Jednak wiadomo, że i ją się pije wszędzie tam gdzie jakaś imprezka jest no, więc wtedy czeba sie troszkę bardziej pilnować ;-)
Haah dobry patent z tym skypem. Słyszałem o tym, ale jeszcze nie próbowałem. Za to jak się skypa nie ma, albo akurat nie ma z kim i tyklo lusterko zostaje? Bywa i tak, uważać trzeba tylko, żeby nie próbować przepić tego drugiego, bo ciężkie zawody mogą być :o)
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
Browar ma to do siebie, że można go prawie w każdej sytuacji wypić i nie będzie nikt się krzywo patrzył, i za szybko też się nie najebiesz, i dobry jest. Same plusy ^_^
jednym nie ale czternastoma już tak ,ja plusów nie widzę w piciu piwa ,dla mnie to jest męczarnia coś takiego jakby kara za grzechy .
wujek supra
Hanka pisze:Browar ma to do siebie, że można go prawie w każdej sytuacji wypić i nie będzie nikt się krzywo patrzył, i za szybko też się nie najebiesz, i dobry jest. Same plusy ^_^
jednym nie ale czternastoma już tak ,ja plusów nie widzę w piciu piwa ,dla mnie to jest męczarnia coś takiego jakby kara za grzechy .
Też nie chodzi mi tu o to, żeby browarem się najebać, bo tego zbytnio nie lubię. Strasznie na 2gi dzień mnie łeb boli, po wódzie nawet aż tak strasznie nie jest. Kulturnie wypić se po 5 pifek, albo po 8 i bedzie :cheesy:
ĆPOWER to ĆPOWER nie ma co wybrzydzać
Parvati pisze: To jak ta twoja zona gotuje ze sie musisz znieczulac przed obiadem? 8-(
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
