Paramol kosztuje Ł5,28, z tego co widzę na aptece internetowej, więc się raczej nie opłaca ;)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
Co-codamol ma tylko kodę i parcha. No i masę tabletkową. Filtrujesz (tak samo jak Antka) i odpada parch oraz większość masy tabletkowej. Jak chcesz morfę pędzić, to tyle Ci starczy ;)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
ale ogladajac przy okazji watek o aptekach zapragnalem zrobic sobie metkata i bolll ..
sudafed congestion relief to nie to samo co Sudafed Decognesant tablets ???
bo gnojki tak mi dali w 2 aptekach jak prosilem o Sudafed Decognesant tablets
Zawiera 12 mg phenylephrine hydrocloride ... ;(
i gdzie kupie nadmanganian bo w kazdej aptece robia dziwne oczy i mowia nie ma i nie miewaja
tylko w boots cos wiedzial ale nie mieli powiedzieli ze bardzo drogie £15 za odrobinke ... ktos moze cos wiecej pomoc
- w polsce wydawalo mi sie ze kupowalem to i kosztowalo grosze (nie pamietam do czego) /qrde teraz nie jestem pewny czy pytalem o manganian potasu czy o nadmanganian potasu ..../
Rozumiem doskonale, tutejsi debile przepisują paracetamol na grypę :nuts:
Z tabletek chyba tylko Sudafed Decognesant ma pefkę, za to z syropów w h... Gdyby inne Sudafedy miały pefkę, to bym je tonami wynosił z marketów ;)
KMnO4 możesz kupić chyba tylko przez neta, a wówczas uważaj, bo duża szansa, że psy do Ciebie zapukają i będą wypytywać a po co, a na co, itd. W razie czego mów, że ściany odgrzybiasz ;) W jakich okolicach mieszkasz? Podrzuciłbym Ci trochę kalium jak blisko :)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
czyli ze wprowadzja zamiennik za ten lek czy mi aptekarze zlosliwie dali zle tabsy ? (online widze ze sa a w aptece daja inne hmm)
jesli maja sie psy interesowac to ja nie dziekuje nie kupuje ;) ale chyba w jakims innym boot's powinienem kupic z drugiej strony az tak nie chce probowac zeby sobie jakies psy sprowadzac na glowe hehe
Dzieki Ester za podpowiedzi i propozycje ale chyba oleje ten temat na razie przynajmniej przerazila mnie wizja psow ;)
zawsze wydawalo mi sie ze nadmanganian potasu bylo czyms pospolitym a tu widze ze patrzyli tak na mnie bo .... hehehe :D
Aptekarze pewnie złośliwie dali złe, zwłaszcza jeśli przedtem pytałeś o KMnO4 :p Z miesiąc temu nie było problemów, tylko strasznie się czepiali, nawet przy syropie. Psy się czepiały jak z neta się zamawiało - po prostu obserwowali, kto ten produkt zamawia i na jaki adres ;)
Hah, pamiętam jak pytałem aptekarkę, ile tego trzeba dać, żeby odgrzybiać ścianę...
Za granicą est dobrze w tej kwestii, że jeśli trzymasz się tylko z Polakami, to masz ok. 1% szans na przypał. Możesz otworzyć laboratorium i produkować wszystko, co się da i nie wpaść ;) Także możesz nawieźć z Polski KMnO4 i do dzieła :diabolic:
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
@korkorio
http://www.apteka.ua/ - zdaje się, że to ukraińska apteka on-line.
http://www.slownik.ukraincow.net/ - słownik/tłumacz ukraińskiego. Chyba dobry, przetłumaczył slowo "kodeina".
http://www.apteka.ua/online/16614/ - prawdopodobnie coś z kodeiną. Cholera wie co i czy opłacalne ;)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c5579a31-14c7-414a-a59c-64cb4c3e6acd/mdmbfubinaca.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251006%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251006T022702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=d5127e42d20f6bcebb2f37eaba94b9f1bcb3d80afb8222b8538a195e5ddb0b8b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg)
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/methandanmalshelter.jpg)
FBI spalało narkotyki w schronisku. "Zespół i zwierzęta wystawione na kontakt z metamfetaminą"
Po tym jak FBI użyło krematorium jednego ze schronisk dla zwierząt do spalenia skonfiskowanych narkotyków, 14 pracowników placówki trafiło do szpitala, aby otrzymać pomoc medyczną. Dyrektorka placówki oświadczyła, że nie miała świadomości, że dochodzi do takiego procederu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/brussels_police3_0.jpg)
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki
Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannabis-asthma.jpg)
Palenie marihuany może drastycznie zwiększać ryzyko astmy. Pojawiły się nowe dowody
Legalna dostępność marihuany to kwestia, o którą w naszym kraju stale się spieramy. Ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ostatnio pojawił się jednak nowy argument: okazuje się, że palenie marihuany może drastycznie zwiększać szansę zachorowania na astmę. Dlaczego tak się dzieje?