http://www.youtube.com/user/BastisWifey
jedno z lepszych http://www.youtube.com/watch?v=Q8EFb_Se ... annel_page ( mysleliscie ze cpanie gazu i kleju to najgorsze pojebanstwo ? - przygotujcie sie na ŚRODEK DO MYCIA PECETÓW ! :nuts: )
Ogolnie hamerykanska seria dokumentalna o narkomanach( w sumie ogolnie o uzaleznieniach), pieknie pokazane jak dragi potrafia rozpierdolic totalnie zycie, rodzine itp. Wedlug mnie lepsze nie kazde umoralniajace pierdolenie.
No a to juz jest poprostu hit sezonu, cpuny uzywajace kaszlodynu - tak skonczycie jak bedziecie przesadzac
http://www.youtube.com/watch?v=DThxSf1eWo8
Być może było już, ale nie chce mi się szukać
Jako jedyny ma w sobie to cos, czego brakuje w ksiazkach i filmach o narkomanach - ta naturalna szczerosc (nie wiem jak inczej moge to okreslic).
http://pl.youtube.com/watch?v=ckbsEcbtO ... re=related
Wkurwiają mnie te amerykańskie, sztuczne programy. Pic na wodę, najbardziej mnie rozwaliło jak ta panna niby wdychała ten środek do czyszczenia < lol > znałem ludzi wdychających inhalanty i wyglądali jak wraki
Dla mnie filmy dobrze zrobione, wszystko macie pokazane, jak ci ludzie są poryci koleś od dxm zadaje sie z pedrylem juz po pysku widać jaki czarnuch jest zbok wiec nie wiem dlaczego niektórzy uważają inaczej.
Polskie interwencje celowniki i inne uwagi to jest dopiero shit.
Odcinam się od was, odcinam, od szarej rzeczywistości, zapominam...
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
