- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
przeniesiono - łysy
przeniesiono - łysy
przeniesiono - łysy
przeniesiono - łysy
przeniesiono - łysy
Równie ciekawe efekty wg mnie dają takie zamulacze jak chlorprotexin, albo tisercin, przyjęte dzień wcześniej, ale w naprawdę niewielkich dawkach.
przeniesiono - łysy
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
przeniesiono - łysy
mniemanolog pisze: Jest gdzieś dostępny taki mak???
JTo samo. Zarówno po kratomie i kodzie w pewnym momencie przechodzi mi przez myśl, że chętnie bym coś zjadł.. jak zaczne - nie moge skończyć.
EDIT: jednak zrezygnuje z maku jako mixu dzisiaj. Zapomniałem, że alko + mak to dla mnie mega rzyganie na drugi dzień - dzień też z głowy. A co powiecie jakby wzmocnić działanie kratomu hydroksyzyną? Daje radę? Próbował ktoś?
przeniesiono, poprawiono cytowanie- łysy
przeniesiono - łysy
Jazdy IMO były takie kodeinowo - makowe, bardzo przyjemne notabene. Szło też do tego ździebko zioła (nie mam i nie miałem na to tolerki), co by wzmocnić euforię i troszeczkę piwka. Kładłem się do wyra natenczas i puszczałem jakieś głupie filmy, albo zapuszczałem coś z Pink Floydów i tak sobie miło przysypiałem
Ehh.. to były piękne dni... :/
A z hydroksyzyną jakby było, to trudno powiedzieć. Pewnie by sedację zwiększała kosztem euforii. Można tylko mniemać ;)
przeniesiono - łysy
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi
Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."
Marihuana warta ponad milion upchana w Dacii. Szybka akcja CBŚP pod Warszawą
Niepozorna czerwona Dacia, a w niej ponad 20 kg marihuany upchanej w trzy kartonowe pudła! Przesyłki warte ponad milion złotych nadane zostały kurierem z Królestwa Hiszpanii. Przez Polskę przewoził je 51-letni Polak. Został zatrzymany w szybkiej akcji CBŚP w podwarszawskich Jankach.
