Ostatnio we wiadomościach gadali coś o nowych narkotestach, jakie to DROGÓWKA otrzymała od UE. Ciekawy jestem, jak bardzo one są czułe. Albo po jakim czasie od zapalenia MJ, tudzież spożycia kodeiny, czy też jakiegoś pixa, można spokojnie jeździć samochodem? Jeśli na przykład zjem sobie pixa z wieczorka, a rano w drodze do pracy, pechowo zatrzyma mnie drogówka do rutynowej kontroli, to czy wykaże? Wiem, że do badań pobierają ślinę.
Dla niektórych temat może być pizdowaty, ale dla mnie jest bardzo ważny, bo psiaki często stoją na mojej drodze, a prawko przydaje się w życiu.
PS szukałem jakiejkolwiek informacji, ale nic nie znalazłem. Wszędzie tylko o siuśkach albo o włosach, a o ślinie nic nie ma.
jesli zalozylem watek nie tu gdzie trzeba to sorka ;)
dzieki za odp
I jeszcze coś ważnego. Czy takie narkotesty mogą wykryć jakies sub. zawarte w KRATOMIE?
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
Wtedy sie jedzie na krew i tam wychodzi jakie jest stezenie (czy sie palilo dzis czy jakis czas temu)
kurwa popelina na maxa
Jean Cocteau
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Fakty są takie ze innemu kumplowi odebrali prawko, a jarał dzień wcześniej.
W razie czego należy domagać się pobrania krwi bo tylko to nas może uratować.
Mr.LaTacha pisze: kumpel gadał ze znajomym psem i pies mówi, że jak palisz dobre zioło to nawet do 6 dni hehehe.
Fakty są takie ze innemu kumplowi odebrali prawko, a jarał dzień wcześniej.
W razie czego należy domagać się pobrania krwi bo tylko to nas może uratować.
Szkoda, że nie ma na forum jakiegoś medyka. Przydałoby się jakieś kompendium wiedzy na temat WYKRYWANIA PRZERÓŻNYCH DRAGÓW W ŚLINIE. Warto wiedzieć na czym się stoi. Tym bardziej, że jak już pisałem - prawko naprawdę przydaje się w życiu.
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
EjeMqv63qzcBDbheXUtQcmcMHaCGGXk8cCS
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
a od siebie doradze nie siadac za kolko jeszcze przez pare dni od b. ostrego jarania, na wszelki wypadek.
arm at the elbow. He spoke in his dead, junky whisper. "With veins like
that, Kid, I'd have myself a time."
('Naked Lunch', by William S. Burroughs)
bardzo ostre jaranie jest na codzien, wiec jak sobie wyobrazasz nie jezdzic autem wcale? :nuts:
Jean Cocteau
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.