xxxzzzxxx pisze: Ja biore fluo (bioxetin, 20mg rano) dopiero 3 dzień, więc zbyt wiele powiedzieć nie moge. Czuje się lekko pobudzony i mimo iż jestem uzależniony od kodeiny to mimo iż ostro zmnijszyłem dawki kody mam dobry humor. Normalnie po 300mg kody zapewne bym miał chujowy.
fluo to najgorszy wybór
jak ktoś chce probować słabszego ssri to sertralina
jak mocniejszego to paroksetyna
Mam tylko fluo i moklobemid.
Moklobemid chce sobie zostawić jak uda mi się wyjść z kody, bo wtedy depresja zamaskowana kodeiną wzrośnie zapewne ostro.
@Psychoaktywny, nikt mi tych leków nie przepisał, znalazłem je.
ps. biorę ANDEPIN - najtańszy odpowiednik ok 9zł.
Ja jestem poważnie zaskoczony bo biorę 10mg! fluo + 100mg 5htp od 13! dni. I co? A no właśnie powinno być nic, a dzisiaj jestem wyraznie gadatliwy i podniecony, jak na 150 sertraliny. Za dwa tygodnie mam zwiekszyć do 20 mg, moze akurat fluxa jest dla mnie? A to przeciez malenka dawka, juz wczoraj miałem poprawiony humor ale uznałem to za placebo. Ale dzisiaj to już na prawde czułem wyraźnie. Moze 5htp tak zadziałało? Chyba jak mam zamiar dalej na fluo leciec to musze se 5htp dokupic. Jeśli te 10 mg daje mi takie efekty to chyba za szybko z fluoksetynki nie zrezygnuje.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
Zobaczymy, jeszcze do psycholozki chodze moze cos wspomomoze. Mam jechac jeszcze 2 miechy na 10 mg, moze to i lepiej.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lice.jpg)
Turcja: Całe miasto na haju po spaleniu 20 ton marihuany przez policję w centrum miasta
W tureckim mieście Lice 25 000 mieszkańców zostało nieumyślnie odurzonych dymem z marihuany po nieprofesjonalnej akcji spalania 20 ton marihuany. Sprawdź, co się wydarzyło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ministerstwo_spraw_wewnetrznych_hiszpanii.jpg)
Hiszpania zezwala na narkotyki w samochodach
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Hiszpanii zaskoczyło związki zawodowe policji, wydając polecenie, aby nie karać użytkowników narkotyków znajdujących się w zaparkowanych samochodach. Decyzja ta ma na celu ochronę prywatności obywateli, ponieważ zaparkowane pojazdy uznawane są za „prywatną przestrzeń”.