Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) - dyskusja o ekstrakcji, paleniu i uprawie
Więcej informacji: Salvia Divinorum w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
  • 585 / 3 / 0
Drodzy salvionauci. tripujacy w zbożu. poszukujący obrazu którego szukają
spalilem wlasnie lufke suszu Salvii Divinorum (zielle hardkorru) - czy to źle? przecież że nie :-D
inne jej nazwy to ska Pastora, diviners sage oraz Pani.

no właśnie. czy kiedykowiek zastanawialiscie sie nad tym jak wyglada Pani?
prosze podajcie swoje wyobrazenia, moze ktos spotkal ja osobiscie na tyle ze moze ja opisac?

w "Trójce" leci natenczas (za dużo "właśnie" w tych paru zdaniach) muzyka hiszpanska.
taka jakby ludowa iberyjska spiewka. Śpiewka Paco i Mirandy.
Mysle ze Lady sally ma Hiszpański typ urody. Czarne włosy. ciemna cere (lecz białą) smukły nos, czarne oczy i figurę godną Ireny Kirschenschtein.
(czy ktos pamieta jeszcze te wspaniala sportsmenkę?)
Raz spotkałem Panią w ciemnej sali opery. miała chyba(!!) zielony ubiór i kapelusz (taki staroświecki)
w kazdym razie nie widzialem twarzy.

opiszcie mi waszą Lady sally D.

-Rodent from the Sky with Daimos
.
  • 98 / 1 / 0
LOL
Uwaga! Użytkownik problem_child nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 585 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: hitori »
twój stary jest lol.
jak nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj
.
  • 155 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: leśnik »
Uwaga! Użytkownik leśnik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2244 / 23 / 0
Nieprzeczytany post autor: borrasca »
Poison Ivy ma niezłe nogi. W ogóle reszta też niczego sobie a do tego zna się na roślinach.

Cudo, hehe.
Uwaga! Użytkownik borrasca jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5299 / 104 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
To jest duch, moze przybierać postać jaką sobie wymyśli. Mi i Paranoiowi ukazała się jako starsza, nieco grubsza pani. Poszczuła nas psami ;] %-D TR gdzieś w NG w dziale miksy
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 2876 / 99 / 0
Nieprzeczytany post autor: Syn Bozy »
co do wyobrażenia leśnika - te rude włosy jakoś mi nie leżą... zazwyczaj wyobrażałem ją sobie jako wysoką ciemnowłosą kobietę z łagodnymi rysami twarzy i posągową, doskonałą sylwetką, ubraną w coś na podobieństwo togi.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 308 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: kolik »
ONA jest w ciągłym ruchu, do tego zazwyczaj chowa się przede mną cieniu ;-)
Póki co, jako tako potrafię sobie wyobrazić wyłącznie niektórych jej posłańców.
Trzeba czekać :rolleyes:

Na stronie Luke'a Brown'a są ilustracje próbujące przedstawić narkotyczne wizje autora.
SD ma na nich 2 oblicza - oba dosyć groźne, choć pierwsze nieco łagodniejsze od drugiego:
[ external image ]
[ external image ]
Fajnie wyglądałyby takie dziary - jeden na piersiach, drugi na plecach.
Można potem startować na członka yakuzy :cheesy:

Gdzieś w necie znalazłem też taki, całkiem ciekawy obrazek:
[ external image ]

A na koniec obrazek usera znaleziony na jakimś zagranicznym forum a'la hajp:
[ external image ]
Gościa wyrwało z butów
Szałwii niestety na nim nie widać - tylko ogon wystaje z rękawa :-D
                  ~O~
  • 54 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: elf »
[ external image ]

Andrzej Urbanowicz- Panienka L. układa włosy
I zabij tę myśl, bo Cię zatruje..
  • 98 / 1 / 0
fajny sut
Uwaga! Użytkownik problem_child nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 1 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków

CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.

[img]
Złagodzony wyrok za przemyt narkotyków. „To od pana zależy, czy skorzysta z tej szansy”

Półtora roku więzienia za przemyt trzech kilogramów narkotyków z Holandii do Polski. W kwietniu tego roku w mieszkaniu Tomasza M. z Lęborka znaleziono duże ilości różnego rodzaju środków odurzających. Sąd Okręgowy w Słupsku zdecydował się na złagodzenie kary dla 37-latka.

[img]
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie

Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.