Rośliny z rodzaju Mitragyna, rodziny marzanowatych, zawierające alkaloidy o działaniu psychoaktywnym (Mitragyna speciosa, Mitragyna hirsuta, Mitragyna javanica).
Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1957 • Strona 182 z 196
  • 405 / 49 / 0
  • 366 / 44 / 0
Hejka, możecie mi powiedzieć jaka dawka kratomu (thai red) będzie mniej więcej odpowiadać 240mg kody? Wiem, że w przypadku roślin określenie dokładnej dawki jest niemożliwe, ale liczę chociaż na przybliżone widełki typu 6-8g
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 5376 / 986 / 0
Imo z 6 g . Czerwonego trzeba trochę więcej dać niż zielonego czy białego.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 21 / 1 / 0
A zielony Maeng Da na start bez tolerki żeby nie przesadzić?
  • 5376 / 986 / 0
Od 3 gramów już działa. Więcej nie znaczy lepiej bo wchodzi większą sedacja i uboki. Takie 3.5 grama styknie
Tj łyżeczka od herbaty
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 366 / 44 / 0
jak z łączeniem tego z ssri? konkretnie sertraliną
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 328 / 38 / 0
@up piłem duże ilości na fluoksetynie i żadnych negatywnych interakcji nie zauważyłem
  • 21 / 1 / 0
Wziąłem pierwszy raz będąc obecnie na fluwoksaminie mocnawo klepie. Ile można na tym jechać żeby skręta nie wyrwać?
  • 8 / 4 / 0
Siema,

Jak z zastosowaniem kratomu mając w stacku fluoksetynę, allopurynol i loperamid (straszna biegunka dzisiaj)
Niby nie powinno się nic stać, ale wolę zapytać niż potem płakać

dzięki, pozdro
  • 21 / 1 / 0
Fluoksetyna + Kratom to potencjalny ZS ale jak chodzę i szukam informacji ciągle to bardzo mało prawdopodobne że wystąpi no chyba ze naprawdę grubo będziesz kolego leciał, a Allopurynol zwiększa stężenie tylko Kratomu we krwi i skutki uboczne, wiec brać i spać dziś możesz spokojnie ale nie przesadzaj z dawkami
ODPOWIEDZ
Posty: 1957 • Strona 182 z 196
Artykuły
Newsy
[img]
Operacja „Kryształ”

Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.

[img]
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki

Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.

[img]
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?

Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.