Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 2991 / 1646 / 35
4C-DOM
Nieprzeczytany post autor: AnnaS »
Ariadne , znana również pod nazwą chemiczną 4C-D lub 4C-DOM , pod nazwą kodową rozwojową BL-3912 i pod poprzednią roboczą nazwą handlową Dimoxamine.
Substancja aktywna nawet w dawce 5mg i nie jest halucynogenną dawka 50mg też ekstra motywuje, nastrój mocno na plus. Zauważyłam, że muzyka też wchodzi jak nóż w masło. Jest energia nienachalna i do tego właśnie zdecydowanie lepsze skupienie i motywacja mocno w górę.
Dorzucam fotkę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / 1 / 0
Można więcej info prosić odnośnie działania ?
  • 2991 / 1646 / 35
Silne działanie antydepresyjne, w dawce 100mg mocno czuć dopamine ale dalej to jest de facto lek. Nie czujesz jakiegoś high jest po prostu rewelacyjnie tak jak jest. Nawet dawka 300mg nie działa halucynogennie nic w tym stylu. Masz emocje ale je kontrolujesz są tacy co śpią po tym specyfiku mnie motywował. Nie wiem jakby to działało na innych bo każdy ma inny organizm. Na pewno zawsze próba uczuleniowa powolutku wybadajcie substancje itd. Wszystko z głową i umiarem. Muzyka jednak brzmi inaczej nawet badziew ma wybrzmienie majestatyczne.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / 1 / 0
Dziękuję serdecznie za odp. W takim razie nie łapię się tego :)
  • 371 / 110 / 2
Słyszałem o tym ale cena zwala z nóg jak na coś co może ci lekko poprawić nastrój i dodać motywacji
Chyba nic specjalnego ale jak ktoś ma okazje tanio dorwać to pewnie warto dodać do swojego CV
  • 2991 / 1646 / 35
To jest trochę głębsze ale nie chcę nakręcać ludzi mimo ceny. To nie jest aż tak lekkie to tak jakby mieć ster na nowo w życiu i nauczyć się jak te dziecko biegające na polanie nowego życia. Ciężko słowami opisać dokładnie ja to testowałam byłam pod wrażeniem.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki

Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.

[img]
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4

Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

[img]
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.