Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 17 z 17
  • 580 / 74 / 0
Nie kłuję się. Czy taka myśl przyjdzie, nie wiem. Oczekuję od substytutu, że pomoże mi przetrwać najtrudniejszy czas na zupełnie nowym polu. oksykodon w ciągu od 21 miesięcy i taka myśl nie pojawiła mi się chyba ani razu. Miałem zajebistą szansę, żeby nie wpierdolić się w opio. Kiedyś próbowałem kodeiny, tramadolu, buprenorfiny, morfiny, heroiny i fentanylu, aż jakby na siłę, byle nie być trzeźwym, ale żadne nie podeszło, od każdego wymienionego wolałem napić się już choćby chujowego piwa. I jakoś trzy lata po takim ostatnim spróbowaniu i zapytaniu siebie jak za każdym razem: „co ludzie w tym widzą?”, poczęstowano mnie oksykodonem, gdy byłem podpity i dobrze bawiłem się w towarzystwie. I chuj, po latach prób euforia i noddy odblokowane. I mnie zabrało.

Tyle, bo zbaczam z tematu substytucji.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
  • 5106 / 884 / 0
Opio lubią czekać. Jak ktos jest konsekwentny to sie uzależni.
Mowil o tym celebryta terapeuta Rutkowski
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 162 • Strona 17 z 17
Newsy
[img]
Psylocybina na depresję lekooporną. Nowa Zelandia stawia na psychodeliki

Nowa Zelandia dołącza do grona państw, które dopuszczają medyczne zastosowanie substancji psychodelicznych. Tamtejsze władze zezwoliły właśnie na stosowanie psylocybiny – psychoaktywnego związku obecnego w grzybach halucynogennych – w leczeniu depresji opornej na standardowe terapie.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą

Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.