Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
Gdy doszedłem do 6g/dzień byłem już tak tym sponiewierany, że poczułem, że już czas zakończyć temat.
Ciężka to była odstawka, naprawdę sroga. Dopiero po 3 tygodniach wróciłem do siebie.
Ale do zrobienia...
Prega powinna pomóc, zapewne jednak raczej w nieco większych dawkach
Dzisiaj przyjalem 16 tabs kody. Ostatnia dawka kratomu byla o 8 a tak go codziennie bralem.
Mam tak masakryczny wyrzut histaminy ze w zyciu czegos takiego nie mialem . Nawet po wiekszych dawkach . Skora wręcz pali.
To uczucie przykrywa dzialanie kody i jest nieprzyjemne.
Musi zachodzic jakas interakcja . Jak sie wezmie kode za np po 4 h po kratomie to w ogole nie dziala .jakby czlowiek nic nie bral.
A tutaj takie cos .
Znalazlem allertec. Moze zbije to palenie skory.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
23 grudnia 2024agentwiadro pisze: siemanko orientuje sie ktos jak ma sie sprawa 5g kratomu red maen dang + 750mg Gaby?
Zauważyliście, że po tej herbacie to benzo nie klepie, żeby po dwóch herbatach około 2x2.5g musiałem zjeść pół tabsa sedamu i trzy estazolamy 2mg i tak miałem ciężko zasnąc, gdzie tolerke na benzo mam niska bo normalnie uspilo by mnie pół estzalamu góra jedno.
Faza szybko robi sie nikła ale zaspokaja glod.na mocniejsze opio
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Kratom ma 2 mechanizmy uzależnienia, jeden to opioidowy, za który w dużej mierze odpowiada 7OHM, a drugi wynika z nagłego odstawienia antydepresantu, jakim jest mitraginina. Nie ma możliwości znalezienia kratomu nie posiadającego działania opioidowego, ale możemy znaleźć taki o bardzo małym komponencie aktywizująco antydepresyjnym.
Polecam spróbować czegoś takiego, najpierw na mieszance kolorów schodzimy do dawek 10-12g/dobę. Wtedy zmieniamy kratom na czerwony, włączamy do leczenia jakiś aktywizujący antydepresant i do czasu ustabilizowania się jego działania NIE redukujemy. Jeśli stosowaliśmy antagonistę NMDA w rodzaju memantyny, to też robimy przerwę. Gdy już się rozbuja antydepresant, to zaczynamy ponownie redukować, możemy też ponownie włączyć memantynę i gdy zdecydujemy się całkowicie odstawić, wchodzi też pregabalina, która stosujemy przez około tydzień. Pregabę można też stosować doraźnie, gdy mamy nagły nawrót głodu. Z nią niestety też trzeba bardzo ostrożnie, bo odstawka potrafi być gorsza od tej kratomowej.
Ja w każdym razie bardzo odradzam nagłe odstawianie bardziej aktywizujących odmian. RLS, bezsenność i ciągły dyskomfort, a do tego depresja i ogromna amotywacja mogą osoby bardziej wrażliwe czy będące w trudnej sytuacji życiowej doprowadzić na skraj samobójstwa, zwłaszcza gdy taki stan utrzymuje się ponad miesiąc, a zdarza się, że nawet i kilka miesięcy.
Tak die sklada ze po 2 dniach skret juz czai sie za rogiem .
Raz sie nadziałem na zero dzialania i sam wyrzut histaminy . Wxialem wtedy krstom rano o 6 a kode o 16
I dawka nie byla za duza. Bo potem zrobiona proba z 24 tab i 2 dni przerwy i wyrzut histaminy malutki a faza dobra
A tak to myslalem ze mi skora eksploduje.
Wygladalem jak Mohikanin .
Kratom nie jest taki leciutki . Powiem ze niezle wybija tolerancje.
10 kody to po przygodzie z kratomem moze byc za malo .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Co masz na myśli przez "aktywizujący antydepresant"? Sertralina się nada? Mam zapisaną ale trochę boję się o zespół serotoninowy mimo że w opór osób bierze i kratom i SSRI jednocześnie. Ja już zjechałem do 6 gram dziennie.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
