24 grudnia 2024DobryWujas pisze:
W ogóle coś sprawdziłeś? Czy związek nie topi się z rozkładem? Dlaczego ten jak jest fchuj wiele lepszych do palenia i na papierze i w efekcie końcowym.
Masz jakiś pomysł?
@pekaes
Ja się nigdy nie brałem za wapo bupropionu, bo próbowałem donosowo. Jest wyjątkowo żrący. Inny rodzaj bólu niż np 3-CMC, bo tamto kojarzy mi się głównie z działaniem drażniącym. Autor określił to idealnie. Jest kaustyczny. Nie polecam, a wręcz odradzam waporyzację tego związku, podobnie podawanie iv. Tym bardziej, że niektóre związki tam gdzie zaczynają się topić to od razu się rozkładają. Można powiedzieć, że nie istnieją w innym stanie skupienia jak stały. Nie sprawdzałem buprio, możesz to sprawdzić z łatwością na wiki. Ale mogłeś się nawdychać na prawdę niezdrowych substancji. Jak już to kombinowanie z freebase.
ale ze to w sumie taki "medyczny metkat" to mogloby byc ciekawe.
Przy próbach brania większych dawek bupropionu, szczególnie regularnego dorzucania, dopamina szybko przemija (albo ginie w delirium). W user experience'ach intensywnego spożywania częściej spotykałem się z delirycznym leżeniem na łóżku niż lataniu na dużej prędkości po mieście.
bupropion jest wręcz żrący, pali prawie jak kwasek cytrynowy. Chyba że to wypełniacze – jeśli komuś chce się wyizolować bupropion z tabletki i zrobić próbę smakową, to chętnie przyjmę raport. W każdym razie, jeśli nie chcę tego w nosie, to tym bardziej w płucach.
Pytam, ponieważ reaguję dość mocno na 150 i jestem wrazliwa na leki. Psychiatra stwierdziła, że to nie jest zły pomysł, by dzielić tabletkę i że będzie się wydzielać nierównomiernie, ale git. Ja z kolei nie jestem przekonana co do tego pomysłu, zdarzało mi się reagować dość paranoicznie na zmiany stężenia tego leku przy 1 podejściu do niego, wywalało mi też nieco manię i dlatego przerwałam ale koncentracja/energia... Coś pięknego. Byłabym w stanie próbować drugi raz z podkładką SSRI ponieważ niestety większość możliwości mam wyłączonych na ADHD. Atomoksetyna, reboksetyna siada na serducho. Wszelkie SNRI jadą po jelitach mocno. metylofenidat działa jedynie na zwiększenie jako takiej sprawczości, nic nie robi z koncentracją (na co bupropion działał mi świetnie).
Jednak nie polecam bo oprócz bupropionu w tabletkach są różne wypełniacze i chuj wie do czego to reaguje pod wpływem wysokiej temperatury. Szkoda płuc na kiepską, bupropionową fazkę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Czy świadek może odmówić odpowiedzi na pytania w sprawie o narkotyki? Analiza art. 183 K.p.k.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sorgorzow.jpg)
Rekord zatruć dopalaczami w Lubuskiem. Do szpitala w Gorzowie trafiła 15-latka
W 2024 roku województwo lubuskie stało się liderem w kraju pod względem zatruć dopalaczami. Liczba przypadków zatruć środkami psychoaktywnymi wzrosła o 65% w porównaniu do roku poprzedniego. Alarmujący jest również fakt. że do szpitali trafiają coraz młodsze osoby. Do szpitala w Gorzowie trafiła 15-letnia dziewczynka po zażyciu dopalaczy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lasvegasdriver.jpg)
Medyczna marihuana a prawo jazdy: Pacjenci w pułapce przepisów
Pacjenci stosujący konopie medyczne wciąż narażeni są na poważne konsekwencje prawne, mimo że działają zgodnie z zaleceniami lekarzy. Brak przepisów rozróżniających marihuanę medyczną od rekreacyjnej oraz niejasne regulacje dotyczące dopuszczalnych poziomów THC we krwi mogą skutkować postawieniem zarzutów karnych czy utratą prawa jazdy. Czy Ministerstwo Zdrowia planuje jakieś zmiany w tym zakresie?