11 listopada 2024mamyto321 pisze: Potrafi ktoś mi wytłumaczyć skąd te twierdzenie, że klon jest silniejsza i bardziej niebezpieczna benzodiazepina niż alpra?
przeniesiono - detronizator
Po klonie najwyżej idę spać, jestem spokojny po alprze często reakcje paradoksalne itp, bardziej "pojebana" jest bardziej moim zdaniem.
Nigdzie nie widziałem by było napisane, że klon jest silniejszy od alpry. Wagowo w przybliżeniu są takie same. Klon dłużej działa po prostu. Nie zjesz tyle klona przez 24h co alpry.
Jak mam klona, to staram się trzymać się dawek tzw. leczniczych. Wiem co powoduje przedobrzenie i nie chciałbym przez to przechodzić znowu.
Wykorzystuję dodatkową energię do załatwiania zaległych spraw. Także nawet klonazepam ma sensowny użytek. Byleby trzymać się niskich dawek, inaczej ktoś po oczach i mowie zauważy, że coś brałeś. Imo klon to taka kawa na sterydach.
Plus, wielu z nas benzowraczków odczuwa działanie paradoksalne - zamiast uspokajać, benzo i Z-drugs typu Zolpidem pobudzają.
Scalono ~ Atro
Po testach mam wrażenie, że to podróbka - nie czuję w ogóle działania.
Proszę o scalenie, nie wiem jak edytować post.
11 listopada 2024mamyto321 pisze: Potrafi ktoś mi wytłumaczyć skąd te twierdzenie, że klon jest silniejsza i bardziej niebezpieczna benzodiazepina niż alpra?
przeniesiono - detronizator
Tylko, że to właśnie bzdura jest. A uzależnienie fizyczne, np. szybciej wystąpi po alprazolamie. Jedyne w czym klon jest 'silniejszy' to hamowanie wyładowań drgawkowych, a co za tym idzie jest skuteczniejszym lekiem przeciwdrgawkowym.
Nawet nie wiem czy troszkę mocniejsza alpra jest, ale to niewielkie, raczej nieinteresujące przeciętnego ćpuna wartości. Myślę, że różnica ta wynosi około 0,1mg.
....
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące
Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
Marihuana warta ponad milion upchana w Dacii. Szybka akcja CBŚP pod Warszawą
Niepozorna czerwona Dacia, a w niej ponad 20 kg marihuany upchanej w trzy kartonowe pudła! Przesyłki warte ponad milion złotych nadane zostały kurierem z Królestwa Hiszpanii. Przez Polskę przewoził je 51-letni Polak. Został zatrzymany w szybkiej akcji CBŚP w podwarszawskich Jankach.
