17 czerwca 2019return_zero pisze: @GL HF
1.Podaj jakieś źródła.
2.Uszkodzenia struktury mózgu powodują spadek IQ.
3.Regeneracja struktury lub jej chemiczna modulacja może na pewno poprawić niektóre aspekty.
np. NSI-189 poprawia pamięć, pamięć roboczą oraz funkcje wykonawcze
Ale nadaje się ta substancja głównie do relaksu, pozwala spać .
Jednak demotywuje, nie napędza, rozleniwia.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6384251/
Czasowy wzrost IQ moze wystapic po zazyciu mefedronu czy czegos podobnego (kokainy, fety, mety itd.)
Poza tym cala reszta nie dziala lub pomaga o jakis ulamek procenta albo tylko wydaje ci sie po tym sila autosugestii ze jestes inteligentniejszy ale po pomiarze tego nie widac.
Testowalem wiele z tych substancji - od tych powszechnych typu choliny, urydyny, omega3, racetamy, poprzez te dostepne ale mniej znane jak selank ,semax, GTS-21, DIHEXA, 4-dma-7,8-dhf, NSI-189, P-21, cerebrolizyna, uzywalem releaserow czynnikow wzrostu jak MK677+CJC1295 no DAC , uzywalem tez zwiazkow niedostepnych - syntezowanych przeze mnie lub zleconych na zamowienie - aticaprant, TBG, BPAP, PPAP no doslownie wyczerpałem temat od deski do deski.
Wniosek - nie ma cudow… nic z tego szczegolnie nie jest warte zachodu.
Zycie to nie bajka..
28 listopada 2024kosmita89 pisze: Wysokie dawki kodeiny w moim przypadku miały zdecydowanie zwiększone postrzeganie świata i percepcji w otoczeniu i moim życiu codziennym. Na co dzień zażywając kodeinę stałem się bardziej kreatywny, uwielbiałem czytać książki na morfinie i zwiększyłem w ten sposób niejako trochę swoją inteligencję. Niejako można powiedzieć, że morfina i kodeina ma jakiś (paradoksalny choć niewielki) wpływ na intelekt.
Przykładowo ja kiedyś zainteresowałem się medytacją i czakrami, po DXM mi się całkiem nieźle medytowało i spodobało mi się to (sam stan po DXM dał zrozumienie, dlaczego tego potrzebuję), zainteresowanie i praktykowanie zostało do dzisiaj :)
A medytacja to wyłapywanie szczegółowego myślenia za pomocą kontrolowania natleniania oddechowego.
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
15 lat niechcianych badań. A teraz nowa rewolucja w psychiatrii
Specjalista z Wielkiej Brytanii nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami nowej rewolucji w psychiatrii. Psychodeliki, jak psylocybina i MDMA, zdobywają coraz większe zainteresowanie naukowców w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych.
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
Ponad 20% młodych dorosłych sięga po marihuanę lub alkohol, by zasnąć – badania z USA
Problemy ze snem to coraz powszechniejsze wyzwanie wśród młodych dorosłych. Jak pokazują najnowsze dane z badania opublikowanego w „JAMA Pediatrics”, ponad 20% osób w wieku 19–30 lat w USA sięga po marihuanę lub alkohol, aby ułatwić sobie zasypianie. Naukowcy z Instytutu Badań Społecznych Uniwersytetu Michigan podkreślają, że choć takie substancje mogą przynosić krótkoterminową ulgę, w dłuższej perspektywie mogą nasilać problemy ze snem i zwiększać ryzyko uzależnień.
