Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
siema, Miał ktoś z was tak że po alkoholu, gdy kładliście się spać dostawaliście haluny? miałem tak kilka razy i się zastanawiam z czego to mogło wynikać. (Nigdy nie zażywałem niczego oprócz etanolu oraz nikotyny) Np. wypiłem z ziomkami dużo (nie wiem ile) kładę się spać i od razu po zamknięciu oczu widzę grupkę ludzi dookoła mnie. wszyscy mówią o rzeczach których nie powinni wiedzieć, ręce wychodzą spod łóżka i mnie zaczynają rozszarpywać i widzę swoje najskrytsze lęki. Pozdro
  • 706 / 100 / 0
A to napewno był etanol ? A może koledzy poczęstowali Cię metanolem albo innym wynalazkiem ? Zapytaj kolegów dokładnie.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 3 / / 0
etanol. Piłem wtedy chyba czystego stocka ze sklepu. mogę jeszcze powiedzieć że byłem po serii dexaven 4 mg ale z tego co czytałem nie powinno być po tym halucynacji
  • 218 / 74 / 0
Mam ziomka co w swoim mieszkaniu po grubej najebce i przyśnięciu potrafił wstać i zacząć lać do szafy/na środku pokoju bo widział w półśnie że jest w łazience hehe.

A tak serio to ile dni piłeś? Zchodził Ci alkohol z banii? Bo takie akcje jak:
kładę się spać i od razu po zamknięciu oczu widzę grupkę ludzi dookoła mnie. wszyscy mówią o rzeczach których nie powinni wiedzieć, ręce wychodzą spod łóżka i mnie zaczynają rozszarpywać
To ja miałem jak przerywałem ostre min. tygodniowe ciągi alkoholowe.
I jest to objaw AZA i halucynozy alkoholowej/delirki.
"Nie wypiję za błędy, bo ocean tej wódki zalał by wszystkie lądy tu" ~Rogal DDL
  • 3 / / 0
piłem może 2 dzień, był to po prostu 2 dniowy melanż xD. pamiętam że byłem zmęczony i że jak na swój słaby łeb dosyć dużo wypiłem (nie do odciny) ale na następny dzień klasycznie jako iż jestem młody to miałem 0 kaca i innych odczuwalnych efektów odstawienia
  • 706 / 100 / 0
Może poprostu alkohol nie jest dla Ciebie. Takie rzeczy nie zdarzają się w tak młodym wieku po dwu dniowym melanżu. Dziwne…
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
[img]
Andrzej Urbanowicz, dla dobra sztuki, zgodził się być królikiem do testowania LSD

Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Meksykańska marynarka wojenna przejęła na Pacyfiku rekordową ilość narkotyków - ponad 8 ton

Meksykańska marynarka wojenna ogłosiła, że przyjęła na Pacyfiku rekordową, podczas operacji morskiej, ilość narkotyków - 8,3 tony. Wartość przejętego towaru szacuje się na 134,5 mln euro.