Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 7739 • Strona 774 z 774
  • 1840 / 394 / 4
03 października 2024FAMAS1980 pisze:
Słabnące MMC stało się już dawno faktem. Są zwolennicy teorii że po prostu ludzie mają łby przecpane i najczęściej ta teorię głoszą prawilne ćpuny co waliły grube ciągi i tutaj rzeczywiście ten czujnik bedzie decydujący. Warto też spojrzeć na osoby co serio wala to okazyjnie i też to czują. Chyba jedyny powód tego spadku mocy jest sam sposób produkcji. Jak przylatywalo to z chin gdzie robiono to z głową w jakiś miarę dobrych laboratoriach to potem dostawy się załamały i za produkcję wzięły sie inne organizacje przestępcze jak i osiedlowi chemicy, a raczej nikt mądry nie stwierdzi że to nie ma znaczenia.
Łoiłem już serio chyba wszystkie "znane" i "lubiane" ketony
efedrony, cmcki, mefedrony ...
przeźroczyste, kolorowe, a nawet szarawe czy jak niektórzy twierdzą "czarne" ( ja tam twierdziłem że jednak ciemno szarawe :flaszka: ) ];-]

ale...

3MMC po wielu wielu latach nie brania, w pewnym śnie w wakacyjnym sajgonie na plaży w malibu ... porobiło niemiłosiernie,
więc te teorie o przeżartych łbach bym sobie wsadził może nie w d... czy kieszeń, ale po prostu zachęcił wszystkich prócz kombinowania jeden z drugim jak / skąd / i za ile przypierdzielić kolejną kreskę od czasu kupić sobie witaminki? wypić jakieś zioła? może trochę pobiegać? wyjść do ludzi? zająć się sobą, swoim zdrowiem, jedzeniem, spaniem, ogarnięciem drogi i celu w życiu, wtedy po pewnym czasie nawet głupia kawa czy zapalony papieros wchodzi inaczej.

Zachęcam każdego, do tego - aby przed aplikacją 3MMC ( lub czegoś innego złego ) ogarnął siebie głowę lub siebie całego samego.
Trochę snu, odpoczynku, mniej stresu doda Ci trochę w życiu awersu.

pozdrawiam, i zdrowia każdemu życzę, no i jak najmniej narkotyków w życiu, ... nie warto.
a kolege FAMASa pozdawiam serdecznie, bo kolega dobrze prawi...
DXM
  • 51 / 13 / 0
Jakość na pewno była lepsza w chińskich laboratoriach, ale co to za różnica jak to kilka-kilkanaście procentów różnicy w mocy. Dalej da się znaleźć relatywnie dobrej jakości towar. Po prostu receptory już nie te same oraz nastawienie inne niż jak było się młodszym i dopiero próbowało się różnych rzeczy
  • 15 / 3 / 0
Po 3 latach przerwy od jakichkolwiek stimów zrobiłem nockę na czymś, co podobno jest 3MMC. Ja pierdole, zażywanie tego to autoagresja w czystej postaci. Kinol tak rozjebany, jakby mi ktoś w mordę dał. Szkoda że coś tak paskudnego wypiera klasyczną krajową.
  • 5711 / 1156 / 43
Szkoda nosa na to.
Bombki albo w żyłę.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 62 / 16 / 0
@Arcydziengiel śmiem twierdzić że to nie było 3mmc tylko 3cmc najprawdopodobniej. 3mmc jest łagodne i nie rozpierdala nosa, jakieś żółte gile jedynie z dzień czy dwa tak jak przy 4mmc.

Natomiast po 3cmc nos jest rozjebany jak Anus Sashy Gray po gangbangu.
Przedstawienie musi trwać.
  • 1840 / 394 / 4
14 października 2024Arcydziengiel pisze:
Po 3 latach przerwy od jakichkolwiek stimów zrobiłem nockę na czymś, co podobno jest 3MMC. Ja pierdole, zażywanie tego to autoagresja w czystej postaci. Kinol tak rozjebany, jakby mi ktoś w mordę dał. Szkoda że coś tak paskudnego wypiera klasyczną krajową.
3cmc? podobno robi robotę... ale 3MMC na pewno nie rozwali ci nosa w noc
DXM
  • 907 / 159 / 0
@DuchPL , w sumie to możliwe. Nieraz miałem cmc i serio po niecałej sztuce nos był zajechany. Ciemne lub żółte wielkie gluty lub nawet zbite kozy wielkości paznokcia dużego palca wystrzeliwane z impetem z ropa i krwią xD ale jakie to było satysfakcjonujące jak można było to wydmuchać 😂 oczywiście nie po każdym cmc, ale jak to weszło na rynek to pierwsze co to właśnie takie objawy i wolałem przez to bombki
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 1840 / 394 / 4
trójki serio już wrzuciłem w siebie kilogramy ale mowa tutaj o gramie-dwóch w noc ...
nos może tam czasami jakiś lekki katar łapał, ale nigdy strupy czy zatkanie systemu nie występowało

w przypadku zabawy z CMC ( i nie mówię tu o działaniu bo jest spoko i całkiem fajne ) ale nos cierpiał zawsze niemiłosiernie, spływy drażniły przy okazji gardło, a gluty które czasami spływały po nosie w kierunku ust paliły też usta... no trzeba uważac z tymi chlorami, zwł z ilościami, którymi katujesz nos a wielu jak widzę ( w tym ja ) kocham właśnie ta drogę administracji.
DXM
  • 71 / 6 / 0
To nie tak szkodliwe, jak możesz się zdawać. Ma swoje mankamenty, gdy odpuszcza to nachodzą myśli destrukcyjne. Piątka jest do konsumpcji na dwóch w jeden wieczór.
Na początku wywołuje największe przypływy emocji.
Narażona młodzież. Takie zdrowiutkie umysłu, niewtajemniczone, to mogą nawet osiągać orgazm, ten psychiczny na pewno, popęd fizyczny też się załącza. Najlepiej zjeść na raz piątkę i potem sobie odespać.
Kiedyś też miałem młodziutki, zdrowiutki umysł. Ogółem nie przywiązywać się, bo sort, sortowi nie równy. U mnie po godzinie, trzeba poprawiac.

Lepiej się przerzucić na psychodeliki, chyba, że nie lubisz mistycznych przygód
To żryj tą chemię, z plusów to
szybki wjazd, pikawa mocniej.bije i po tym się osiąga jedne.z najwybitniejszych orgazmow, ktore mniej spotkaly. Własnie na tym preparacie.
Także popęd wzmocniony.

//// orggazmy
Spotkały mnie na 3cmc, w celu wyjaśnienia. Tutaj za pluszowo te 3mmc, na tym brak efektu popedu, wiele nizszy, a w 3cmc pompa tłoczy szybciej krew do naczyń.
ODPOWIEDZ
Posty: 7739 • Strona 774 z 774
Newsy
[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Legalna marihuana w Hiszpanii: Pacjenci zaniepokojeni nowymi przepisami

Pacjenci w Hiszpanii obawiają się zmian w prawie dotyczącym medycznej marihuany. Jakie konsekwencje przyniosą nowe przepisy? Przeczytaj więcej.

[img]
Marihuana i substancje psychodeliczne na kartach wyborczych w siedmiu stanach USA.

W Stanach Zjednoczonych trwa rewolucja legislacyjna. W tym roku, wyborcy w siedmiu stanach będą mieli okazję zdecydować o przyszłości marihuany i substancji psychodelicznych. Jest to znaczący moment w historii amerykańskiego ruchu na rzecz reformy polityki narkotykowej, który może doprowadzić do dalszych zmian na poziomie federalnym. Sprawdźmy, co dokładnie znajduje się na kartach wyborczych w tych stanach i jakie konsekwencje mogą przynieść wyniki głosowania.