Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Wczoraj o północy zjadłam 2x 200mg mst i 200 wrzuciłam do nosa, zaraz minie 24h a ja mam dalej mocne szpile i zawiechy. I WŁAŚNIE W TYM PROBLEM bo rano idę do pracy a ni mogę pokazać sie w takich oczyskach!! Jakieś tipy jak zbić tą majke?? Hahah
Trzeba było walnąć iv ale nie miałam igieł..
  • 623 / 9 / 0
Po 3 tab IV byś już w ogóle nie poszła do pracy <3 Niby są jakieś krople, ale nie pomogą w takim stanie. Jedyny ratunek to okulary przeciwsłoneczne i historia o chłopaku z ciężką ręką czy co tam wymyślisz ;)
  • 41 / 4 / 0
MST sniffem? whaaat?
  • 1190 / 292 / 12
fajnie jest szczura spida dobrego zajebać ale dopiero jak już puszcza ciepełko, w odwrotnej kolejności opio nie dziala w ogole albo bardzo słabo
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 41 / 4 / 0
@Czoug
Czyli @Linkka chodzilo ze walila speed do nosa do morfiny?
Bo zaskoczony bylem, zeby mst zarzucic sniffem. Ja raz probowalem i skonczylo sie zakreceniem w glowie i rzyganiem.
  • 10 / 2 / 0
12 października 2024Linkka pisze:
Jakieś tipy jak zbić tą majke?? Hahah
Jak masz to naloksonu można by użyć
  • 2716 / 340 / 0
@orzel2137 taa nalokson mądra rada naprawdę i odrazu instant skręta dostanie
  • 10 / 2 / 0
@sclero2014 niestety dostanie ale przynajmniej nie będzie pod wpływem tylko musiała by skądś wziac nalokson i brać go kilka razy
  • 2716 / 340 / 0
@orzel2137 dla Twojego info bo widze ze jesteś nie do informowany .. nalokson mają tylko ratownicy medyczni .. czy na oddziale szpitalnym , nalokson w Polsce nie jest dostepny na receptę itp także jak próbujesz doradzać komuś to chociaż doinformuj sie , po 2 po skręcie jak juz by ten nalokson by sobie " ogarneła " to kilka dni by przechodziła bardzo nieprzyjemne objawy więc do pracy i tak by nie poszła
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Prezes PZU Ukraina odwołany. Straż graniczna wykryła w jego samochodzie narkotyki

Odwołanie prezesa PZU Ukraina potwierdziła już centrala PZU. — Dymisja jest spowodowana utratą zaufania do wymienionego menedżera – wyjaśnił w odpowiedzi na pytania Radia Zet Zbigniew Baranowski, dyrektor do spraw relacji z mediami w PZU.

[img]
Wysyp ofert. GIS ostrzega. "Nowe dopalacze"

W Polsce rozwija się handel muchomorami czerwonymi. Te trujące i niejadalne grzyby w wersji suszonej kosztują nawet 1000 zł za kg. GIS zapowiada, że przyjrzy się sprawie. - Sprzedaż tych grzybów powinna być traktowana jak nowe dopalacze - mówi o2.pl szef sanepidu dr Paweł Grzesiowski.