Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 1457 • Strona 146 z 146
  • 189 / 23 / 0
@mietowy3 Z ciekawości, jak z odstawką po tak spędzonych 2 tygodniach?
Czeka mnie też niedługo 2,5 tygodniowy wyjazd na którym muszę się jakoś wspomóc. Własnie zakupiłem bromka i będę testował.
  • 2098 / 356 / 0
Wczoraj dopiero wróciłem. Zarzucilem olejki THC/CBD i zobaczymy.

Jestem dumny, że trzymałem się z dala od alko w tym czasie.
  • 39 / / 0
@mietowy3 no to jest do czasu, jak przy pewnej okazji wejdziesz do sklepu, kupisz alko i płyniesz.

@Saguaro99 bromazepam się nada ale ja bardziej w diazepam bym celował na twoim miejscu.
  • 2098 / 356 / 0
Buccini, spokojnie, jestem doświadczonym zawodnikiem.

Bromek - jak dla mnie jako daily to jest to benzo nr 1 na rynku. Nie wiem czemu jest tak mało popularne.
  • 42 / 7 / 0
Bo lekarze często nie znają się na tych trochę mniej popularnych lekach. I to przykra prawda, jak byłem u rodzinnej po bromki bo nie chciałem jeść dzień w dzień alpry (która zna każdy lekarz) ani lorków to poprosiłem o coś bardziej "lajtowego", po najpierw standardowa propozycja trazodonu (trittico) i opipramolu (pramolanu) pani doktor wpisała w komputer bromazepam poczytała, poczytała i wypisała receptę, ale minę miała jakby wypisywała co najmniej fentanyl w ilościach hurtowych. Także stąd ta niska popularność bromków, a szkoda, bo często śmiało mogłyby zastąpić alprę czy lorki właśmie.
  • 585 / 183 / 0
20 września 2024mietowy3 pisze:
Miałem delegacje 2 tyg z firmy i zrobiłem mały ciąg na bromku i alprze. Dziennie leciało ok. 12 mg bromka i czasem 0.5 - 1 mg alpry wieczorem. Dzięki takiemu miksowi udało mi się nie pić alkoholu i byłem w stanie komunikować się z pijanymi ludzmi a w ciągu dnia być w dobrej formie. Alpra działa pobudzająco , trochę nawet jak koks.
Raczej na osoby w dużym stresie/lękowe może działać "jak koks". Zdrowego człowieka prędzej uśpi.

Swoją drogą bromek moim zdaniem najbardziej przypałogenne benzo, najłatwiej wylecieć z roboty/projektu/stracić klienta za naubliżanie komuś, mówię z doświadczenia. Pamiętasz te dwa tygodnie? Ja kiedyś jak leciałem przez tydzień na 6-12 mg bromka to miałem w chuj spotkań w następnym tygodniu poumawianych, z czego o prawie żadnym nie pamiętałem. %-D
  • 2098 / 356 / 0
Na pewno benzo inaczej działa jak siedzisz w domu i patrzysz w okno, a inaczej jak jesteś w pracy.

Pamiętam te 2 tyg, nikomu nie naubliżałem xD
ODPOWIEDZ
Posty: 1457 • Strona 146 z 146
Artykuły
Newsy
[img]
Uprawa trzech krzaczków konopi będzie legalna w Czechach? Padła propozycja zmian w prawie

Ministerstwo sprawiedliwości zaproponowało w poniedziałek, by posiadanie do trzech krzaczków konopi indyjskich z przeznaczeniem na własny użytek było legalne. Propozycja dotyczy osób powyżej 21 roku życia. Legalne byłoby także posiadanie do 50 gramów suszu marihuany w domu i 25 gramów poza domem.

[img]
Narkotyki zamiast bananów. Nietypowe znalezisko w dyskoncie

Skrzynki bananów zawierające łącznie 95 kilogramów kokainy trafiły do oddziałów jednego z dyskontów w Niemczech. Pracownicy znaleźli paczki z narkotykami między owocami. Transport najprawdopodobniej został wysłany do sklepu przez pomyłkę.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.