Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3292 • Strona 328 z 330
  • 2814 / 365 / 0
@GermanskiOprawca jaka dawkę stosujesz ? I jaka postać? Proszek czy tabsy ? I czy ten z ruskiej apteki ?
  • 1043 / 273 / 0
@sclero2014

Jednorazowo około 15mg

źródło - d5
  • 2814 / 365 / 0
@GermanskiOprawca proszek ? Pod język? Po jakim czasie czujesz ? Jak ci się objawia początek dzialania ?
  • 1043 / 273 / 0
@sclero2014

Tak, pod język najlepiej.

Szybciutko, 5 minut i czuć początek działania.

Jak biorę rzadziej to objawia się to poprawą humorku, taką dopaminową. Troszkę coś w kierunku modafinilu.
  • 2814 / 365 / 0
@GermanskiOprawca Dzięki spróbuję pod język. Bo biorąc tabsy nawet ten ruski noopept szczerze szału nie czułem..
  • 1043 / 273 / 0
@sclero2014

Moze na Ciebie działać słabo. To nootrop i nie gwarantuje swojego działania. Tak jak z psychotropami, tu wszystko może zadziałać różnie na człowieka i trzeba dobierać.
  • 2814 / 365 / 0
@GermanskiOprawca ja wiem ze to nootrop i jak one działają i że nie działają z buta jak opio itp
  • 30 / 8 / 0
Z tego co czytałem noopept słabo przyswaja się przez połknięcie. Cos obiło mi się o uszy że tą drogą tylko 10% lub mniej. Na mnie najlepiej działa podjęzykowo. Też czuję efekty dość szybko. Kwestia kilku/kilkunastu minut.
  • 2 / / 0
Czy koniecznie ten ruski noopept wypadałoby zażyć czy np na polskim rynku z biolabu widziałem jest. Ktoś miał doświadczenie z nieoryginalnym?

Czytaj temat, wałkujemy tu od kilku stron temat m. in. biolabsu. Warn dla przykładu

/german
  • 8 / / 0
Na mnie ten nopept dziwnie działa. Pierwsze dwa dni stosowania to taka lekka stymulacja z podwyższonym skupieniem ale potem włącza mi się straszny nieogar, pamięć krótkotrwała nie istnieje - przy rozmowie z kimś muszę się mocno skupić żeby wątku nie zgubić. A im dłużej to stosowałem to dziwnym trafem zaczynała mnie strasznie śluzówka boleć w nosie tak że mi łzy leciały z oczu (a aplikowałem tylko pod język) i też czułem się jak dziad bo mi stawy strzelały jak u babci xD żadne NLPZ nie pomagały pokroju Flamexinu czy Xefo Rapid.
Po 7 dniach się poddałem i chyba ma ten moment nie wrócę do niego, te efekty uboczne mnie odstraszyły
ODPOWIEDZ
Posty: 3292 • Strona 328 z 330
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.

[img]
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?

Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.

[img]
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku

24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.