Jednorazowo około 15mg
źródło - d5
Tak, pod język najlepiej.
Szybciutko, 5 minut i czuć początek działania.
Jak biorę rzadziej to objawia się to poprawą humorku, taką dopaminową. Troszkę coś w kierunku modafinilu.
Moze na Ciebie działać słabo. To nootrop i nie gwarantuje swojego działania. Tak jak z psychotropami, tu wszystko może zadziałać różnie na człowieka i trzeba dobierać.
Czytaj temat, wałkujemy tu od kilku stron temat m. in. biolabsu. Warn dla przykładu
/german
Po 7 dniach się poddałem i chyba ma ten moment nie wrócę do niego, te efekty uboczne mnie odstraszyły
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się ze spadkiem nadmiernego spożycia alkoholu
Nowe, finansowane ze środków federalnych badanie przeprowadzone w stanie Oregon wykazało, że dostęp do legalnych sklepów z marihuaną wiąże się z niższym poziomem nadmiernego spożycia alkoholu, zwłaszcza wśród osób dorosłych w wieku 21–24 lata oraz powyżej 65 roku życia.
„Lewe” recepty na opioidy i środki odurzające w paczkach
Prokuratura w Nowym Targu prowadzi dużą sprawę. Lekarz wystawiał „lewe” recepty na leki opioidowe, a ksiądz był jednym z odbiorców środków odurzających. To jedni z wielu zatrzymanych do sprawy osób. Nowotarska prokuratura prowadzi śledztwo, które dotyczy zatrzymanych z czterech województw, a także przerzutu środków odurzających za granicę.
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
