Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 121 • Strona 12 z 13
  • 84 / 17 / 0
Ja myślę, że sprawa jest prozaiczna. Palacze nie agitują masowo na rzecz legalu, tylko maszerują raz w roku na MWK. Gdyby zorganizowali się, zaparli i konsekwentnie propagowali swoje,to doszło by do reszty społeczeństwa, pomijając najtwardszych ortodoxów, że mj ma swoje zalety i jest jakąś alternatywą dla alkoholu.
Niestety jednak nasze społeczeństwo jest bierne i wytresowane na potulne baranki, które boją się wyrażać swoje zdanie, a co dopiero walczyć o swoje.
Skutkiem czego ludzie czekają grzecznie aż przyjdzie "jakiś inny rząd" i nagle tak z kapelusza zalegalizuje.
Niestety to spaczone komunistycznym mindsetem i posłuszeństwem do władzy społeczeństwo, nie potrafi się zorganizować od spodu i razem współdziałać w danej dziedzinie.
Przykładem jest zatruta Odra,gdzie każdy ma to w dupie i już go to nic nie interesuje. Słowem byle było co do miski włożyć, a reszta może się palić i walić. Smutne.
Jebem ti pičku materinu
  • 1383 / 85 / 2
@JovanKutasic Sprawa jest taka, że sytem jest w Polsce skrajnie nastawiony na ruchanie mlodych obywateli.Idą te stare babcie do urn i głosują na tych co i dadzą kolejną emeryturę, a jak nie to urządzą emerycką noc długich noży.Robili sondę uliczną co to jest na przykład feta i dziadek powiedział, że amfetamina to psychodelik pozdro.W Polsce rządzi stare socjalistyczne pokolenie chowane na wódce i plebani u księdza.Ci wyborcy nie wiedzą nic o dragach i automatycznie nieznanemu przypisują całe zło.Ktoś musi być kozłem ofiarnym ich wypoczonej wizji narodowo-kościelnego-rozdawniczego państwa.Im są narkotyki wrogie to PiS i KO z góry rozprawia się z ich strony wywrotowcami za posiadanie drobnych ilości.Wyroki dla kogoś wrogiego to norma w totalitarnym państwie.Młodzi nie mogą mieć swobód tylko utrzymywać te rządowo-emeryckie bandę i przy okazji zgraję bezrobotnych zasiłkowych nierobów i polskich madeeek.Ich wizja wyborcza polega na tym, że opiekuńcze i bohaterskie polskie państwo prawem zapobiegnie ćpaniu.Pan da, Pan ubierze oraz na karmi, może zapobiegnie.Najlepszym przykładem są wypowiedzi Ziobry i jego działania.Warto też posłuchać wypowiedzi kaczystowskich o dragach.Ziobro twierdzi, że zalegalizowanie posiadania śladowych ilości narkotyków oznacza ich całkowitą legalizację.Życzę Ziobrze i Kaczyńskiemu śmierci na raka w boleściach za ich narkotykowe manipulację.Poprzednie partię rządzące działay podobnie mimo niby innych deklarowanych programów wyborczych, nie licząc ich populizmów wyborczych.Im wystarczy upajanie się słowami księdza często będącego pedofilem.W prymitywnym społeczeństwie robotniczych Słowian najcześciej występuję choroba filipińska.Beka z tego, że nawet komunistyczny dyktat partii nie karał mlodych za posiadanie drobnych ilości zioła, jednak roszczeniowi robotnicy z Solidarności rządający, więcej socialu, czyli świadczeń od państwa w zakładach pracy wygrali i widzimy jakim ich bękartem wolności jest 3 RP.Tylko czekać, aż wprowadzą prawo karające emblematy z ziołem.Polska kraj dla debili, a kto ma siłę i jeszcze trochę mózgu polecam mu wyjechać za granicę.
action movie:gun:
  • 245 / 29 / 0
Tak jak kolega napisał wyżej strasi nie mają pojęcia o narkotykach. Uświadamianie mojej babci zajęło mi chyba z 2lata, że zielsko nie jest takie złe, na początku wogole nie chciała słuchać po czasie w końcu jej wytłumaczyłem po części różne narkotyki i ich grupy pewnie nie wiele kuma dalej ale chociaż trochę więcej heh. Wyjaśniałem, że na recepte można dostać gorsze mózgojeby podawałem mądre argumenty i patrzy w końcu inaczej na mj, ale i tak myślę, że nie była by za legalizacją. Jakby trzeba było każdego strasznego człowieka tak przekonywać to byłoby ciężko a i tak mieli by swoje zdanie. Moim zdaniem pierw będzie pozwolenie na sadzenie w Polsce medycznego chociaż jak teraz bierzemy chyba z Niemiec te apteczne to xd. Ucieszyłbym się jeżeli nie byłoby karania za posiadać chociaż tych 3 gramów, ale myślę, że policja wtedy i tak by się strata żeby ujebać i dojść do dilca. Musiała by się zmienić mętalność starszych ludzi a to raczej już nie możliwe, musiała by dojść do władzy konfederacja ew. Inna partia która by powstała/ była by za legalizacją i po prostu spełnić obietnice (nie interesuje się tym politycznym synem aż tak). Narazie bym zapomniał o pełnym legalu, ale może kiedyś za 20, 30lat będzie, ale gdybać to sobie można, prędzej pierdolnie wojna.
  • 181 / 72 / 0
Ja sam po wielu latach jarania nie jestem przekonany czy marihuanina powinna być zupełnie legalna.
Powstaje też pytanie skoro chcemy zalegalizować taki miękki narkotyk, to co z resztą miękkich narkotyków? Np. LSD albo ecstazy? Czy to nie bedzie hipokryzja.
A co do większej szkodliwości alkoholu nad ziołem to w pełni się zgadzam, ale zioło to też nie cukierki. Widać to na tym forum.
  • 268 / 40 / 0
Legal jest potrzebny - chociażby po to aby ludzie mogli palić czysty towar. Ile skutków ubocznych widocznych tutaj na Hypku jest tak naprawdę spowodowane zanieczyszczonym towarem? Paliłem medyczniaki przez ponad rok, chodziłem zjarany 24h/7 rzuciłem i... wszystkie efekty uboczne zniknęły. A kiedyś dawno temu paliłem osiedlowy syf zanieczyszczony najprawdopodobniej synt kanna i tutaj niestety nie było już tak kolorowo...
You're an addict. So be addicted. Just be addicted to something else. Choose the ones you love. Choose your future. CHOOSE LIFE !!!
  • 3455 / 546 / 2
Nie jestem zwolennikiem marihuany, ale chętnie otworzyłbym w Polsce coffeshop, gdyby mj zalegalizowali. W Niemczech już jest teraz czas na Polskę!
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2050 / 335 / 0
Ziółko jako alternatywa dla piwa dla przeciętnego obywatela
  • 636 / 88 / 0
odpowiedź jest prosta pieniądze, banda leni na górze (gangusy i politycy) czerpie z tego zyski

fanem trawy nie jestem, ale zalegalizujcie mi 5 meo DMT i kwas to sa prawdziwie terapeutyczne substancje w odróżnieniu od tych SSRI wynalazków
mózg nie szklanka
  • 3455 / 546 / 2
Finalnie któregoś miesiąca będą politycy głosować kto jest za kto jest przeciw kto się wstrzymał i tyle: albo ustawa przejdzie albo nie. Kilka reportaży w telewizji i tyle.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 636 / 88 / 0
Jeśli miałbym uszegregować substancje wg. szkodliwości to

1. alko
2. MDMA
3. jaranie
4. każde sajko

ja np. nie lubię zioła ale lubię się nakurwić ecstasy albo furanem, co nie zmienia, że uważam te związki za długoterminowo bardziej szkodliwe, bo czyszczą zapasy serotoniny, trawa ma inne negatywne efekty ale jednak bardziej nadaje się na chill w poniedziałek, środę albo poniedziałek zamiast 4-paka.

alkohol to gówno, piszę to będąc najebany.

A sajko zawsze zwróci dobra monetę, darmowy magik jeśli potrzebujesz takiego, a on sam wyczuje czy jest potrzebny. Jak masz dobrze w życiu to się cieszysz, a jak masz problemy to dziękujesz pani LSD za poradę darmową z wiksą i halucynacją. Nawet nie trzeba jechać do gabinetu, wszystko w pakiecie u ciebie w domu. Nie ma złych tripów ogólnie, bo to kwestia perspektywy.
mózg nie szklanka
ODPOWIEDZ
Posty: 121 • Strona 12 z 13
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.