Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 1189 • Strona 119 z 119
  • 1383 / 85 / 2
150 mg klorazepanu w ciągu z grejpfrutami, 40 Hydro i 2 gramy zioła na 2 doby.Dobry mix?

przeniesiono - łysy
action movie:gun:
  • 4757 / 797 / 0
Żeby zrobić z siebie zombie to jak najbardziej. Piszę ze swojej perspektywy, gdybym takiego mixa przyjął to bym był zwarzywiony fest.
- On Cię kocha Jesse.
-Wy jesteście zwykłymi gośćmi. Pan White jest jak diabeł

"Większość mnie nie lubi, reszta lata razem ze mną"
  • 1383 / 85 / 2
@serotoninowy Dobry był mix po teście, polecam.
action movie:gun:
  • 124 / 17 / 0
Co najlepiej wziąć po imprezie na sen żeby dobrze się wyspać i nie budzić w nocy? Do dyspozycji ketrel, hydroksyzyna, alprazolam, diazepam. Hydro wrzucałem kilkukrotnie i jest w miarę okej. Jak z resztą? Czy wrzucenie ketrelu na sen w stanie upojenia to dobry pomysł, czy lepiej zarzucić np. 0,5mg alpry? A na drugi dzień wrzucić np. rolki na kaca? szykuję mi się imprezowy wyjazd i kombinuję jak to rozegrać :) Zdarza mi się wybudzać w nocy na kacu, przez co kolejny dzień jest jeszcze gorszy (Nie wiem czy dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie, sprawa dość pilna :)
  • 245 / 29 / 0
@Up Jak nie masz tolerki na benzo a będziesz chlać, to nie zbyt dobry pomysł. Możesz coś naodpierdalać na nieświadomce. Po ketrelu podobnie chociaż by szybciej uwalił. Hydro myślę, że najlepiej, ale obciąża wątrobę. Jeżeli nie będziesz pił to bierz co chcesz jak będziesz to zrób conajmniej parę h odstępu od leków. Pozatym jak będziesz dobrze najebany to zaśniesz

scalono_xxx

Przepraszam jeszcze dodamz że rolki jak dla mnie po chlaniu parę h po nie zrobiły nic złego, ale to zależy od jednostki i tolerki.
  • 124 / 17 / 0
@Ukurwiony420 Zdarzyło się kilka razy zarzucić 0,5 alpry po pijaku, upierdalała mocno do snu i lekka gadka się załączała. Wrzucę w takim razie na przemian, alprę i hydro. Może tydzień takiej jazdy nie zajedzie mnie za mocno :)
  • 2 / / 0
Dzień dobry przyjmijmy że jestem w posiadaniu alprox 30 tabletek po 0.5mg, 20 tabletek tusidex (DXM) i syrop Thiocodin 100ml oraz tabletki antidol jedno opakowanie jak złożyć z tego mix żeby jak najbardziej się porobić i w jakiej kolejności zarzucać?

scalilem - WRB

Dopiszę że ważę 108kg i moje tolerancja na wszystko jest równa 0
  • 2 / / 0
mogę dołączyć 20 mg MPH podczas codziennego zażywania 4g DAA?
czy obeznany mógłby napisać coś sensownego z własnego doświadczenia?


(ten miks nie służy do ćpania,
tak wiem, najlepiej by pasował do tematów typu "doping mózgu" i "testosteron", ale któryś moderator perfekcyjnie wykonał swoją pracę, wiec jestem tutaj...)
  • 20 / 1 / 0
Ma ktoś doświadczenie z łączeniem DPH z oxy? Chodzi mi głównie o noddy i czy takie 25-50mg do oxy jest bezpieczne. Z góry dzięki za odpowiedź i życzę miłego dnia :)

Przeniesiono ~ Atro
ODPOWIEDZ
Posty: 1189 • Strona 119 z 119
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.