Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 246 • Strona 20 z 25
  • 576 / 183 / 0
Ale jaki jest problem z klonem? Pregabalina dla mnie działa na zasadzie bardziej “faza” ale też łatwiej odstawić po dłuższym stosowaniu, możesz spróbować zamienić benzo na pregabe, stopniowo zmniejszając dawki benzo i wprowadzając prege.
  • 9 / / 0
Witam.No Ja Dzisiaj wlasnie pierwszy raz zazylem prege ..Zobacze jak to dziala narazie mam rozpiskie 75-75-0.
Klon nie dziala na mnie zbyt dobrze cos tam czuc, ale bardziej takie uspokjenie i sennosc... no i brak drzenia rak .Pozdrawiam
https://hyperreal_upp
  • 2934 / 503 / 0
1 tab klonazepamu wycisza mnie od środka bardziej niż paczka bromazepamu. Strach się w to wjebac
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 44 / 2 / 0
@pomasujplecki pamiętam że 6 lat temu bez tolerancji musiałem zjeść 6mg klona żeby coś poczuć ciekawe czy moja waga 70kg jak spadła to czy dawka aktywna klona też b spadła? Nie sprawdzałem go 6 lat ale wiadomo że warto zacząc od 0.5mg lub nawet 0.25mg.
  • 5677 / 1151 / 43
2mg dla mojej siory, bez żadnej tolerki sprawiły że odjechała.
Z przymkniętymi oczami błądziła, bełkocząc i odbijając się od ściany do ściany.
"Coooo mi daaałeś". Sama chciała na zwałę po 3cmc.
Nigdy nie widziałem tak zblazowanej osoby po bdz.
Ale ma fajnie, pomyślałem.
A to "tylko" jedna tabletka.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 4895 / 839 / 0
Jakby się położyła z zamkniętymi oczami to by przespała zwale i nie odbijała się od ścian ale zapewne braciszek nie podsunął tego pomysłu ;)
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5677 / 1151 / 43
08 czerwca 2024pomasujplecki pisze:
1 tab klonazepamu wycisza mnie od środka bardziej niż paczka bromazepamu. Strach się w to wjebac
Jest tyle różnych benzo, każde jest inne, ma inny profil działania, etc.
Po prostu trafiłeś na najbardziej odpowiednie dla siebie.
To dlatego. Tak jak ja nie lubię alpry, a inne jak najbardziej.
I dawka nie ma tutaj znaczenia.

Co do teorii spadku tolerancji po latach, myślę że coś w tym jest.
Przerwa robi swoje.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1 / / 0
Ile klona jako dawka rekreacyjna? Z czym zmieszać żeby ewentualnie wzmocnić działanie ( do dyspozycji mam pregabe, zolpi i xany, no i ew alkohol) i z czym lepiej nie mieszac.

Jesli chodzi o tolerancje to nie jestem pewna jaką mam

Jestem ciekawa efektów dawki rekreacyjnej
  • 554 / 75 / 0
Uzylbym 2-3 klonow 2jek bez niczego na poczatek, ew dolozyc piwko zadnej kurwa wodki czy czegos. Najpieew sie sprawdza z czym to sie je a nie wzmacnia dzialanie
A co do tego wyzej to tez tak mam, alw akurat bromazepam i klonazepam to dla mnie jak cud z nieba jak lapia mnie leki, szkoda tylko ze jestem w to wjebany i nie zawsze uzywam tabletek z zaleceniami lekarza
Jestem dość trudny.
  • 576 / 183 / 0
Przecież to jest blackout murowany. 1 max 2 mg. Pregaba dobrze się łączy, ale klony długo trzymają więc możesz naodpierdalać.
ODPOWIEDZ
Posty: 246 • Strona 20 z 25
Newsy
[img]
Narkotyki zamiast bananów. Nietypowe znalezisko w dyskoncie

Skrzynki bananów zawierające łącznie 95 kilogramów kokainy trafiły do oddziałów jednego z dyskontów w Niemczech. Pracownicy znaleźli paczki z narkotykami między owocami. Transport najprawdopodobniej został wysłany do sklepu przez pomyłkę.

[img]
22 kilogramy marihuany w pustostanie. Policjanci wyczuli jej zapach z radiowozu

Marihuana tak intensywnie pachniała, że lubińscy policjanci wyczuli ją przez okno radiowozu. Po sprawdzeniu pustostanu funkcjonariuszom udało się znaleźć 22 kilogramy narkotyku. Zatrzymano cztery osoby.

[img]
Bardzo niska dawka ketaminy może powstrzymać objawy odstawienia opioidów

Przedawkowanie narkotyków jest główną przyczyną zgonów w wyniku urazów u młodych dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Fentanyl jest przyczyną ponad 70 000 zgonów rocznie.