Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 2406 • Strona 241 z 241
  • 58 / 6 / 0
10 maja 2024bdrmm156 pisze:
Często piszecie o ilości w mg na jednego sniffa - skąd wiadomo ile to jest? ważycie to? czy jest jakiś sposób żeby oszacować? jestem dość nowa ale w sumie zdałam sobie sprawę, że nie mam pojęcia ile biorę jednorazowo.
Pierwszego tylko się waży bo potem z każdym kolejnym i tak więcej trzeba sypać a te objętości wedle uznania, oko ustala czy dość xd
  • 44 / / 0
@bdrmm156 wątpię żeby tutaj ktoś miał wagę laboratoryjną z homologacją za ~7 tysięcy żeby ci dokładnie takie ilości zważył. Często mówią tutaj dawki na oko.
  • 3 / / 0
Korzystam z przerwami od paru lat i jak nie spowodowało to jakiś ogromnych zmian na psychice, tak nos i zatoki dostaje nieźle po d***


Raz na 2 tyg - 1 miesiąc (i na imprezie, żeby nie dorzucać jak w chacie co 5min %D) to według mnie takie maximum żeby nie było później problemów z ciałem i głową 😁
  • 59 / 13 / 0
08 czerwca 2024skrrr pisze:
@bdrmm156 wątpię żeby tutaj ktoś miał wagę laboratoryjną z homologacją za ~7 tysięcy żeby ci dokładnie takie ilości zważył. Często mówią tutaj dawki na oko.
Mistrzu... Co Ty za durnoty opowiadasz ? Pytanie było skąd wiemy jakie ilości bierzemy, że podajemy w milogramach i czy to ważymy jakoś.
A Ty odpowiadasz, że raczej nikt nie ma wagi za 7k więc większość tutaj podaje na oko. Powiedz mi proszę, skąd Ty takie głupoty wytrzasnąłeś, że żeby zważyć ile mg np 3cmc wciągasz sniffem to musisz mieć wagę za 7k ? Przecież zwykła waga jubilerska za około 100zł zważy z dokładnością do 0.01g. A lekko droższe z dokładnością do 0.001g.
A nawet jeśli przekłamują o 0.01g na 1-2g to w przypadku 3cmc blad jest zupełnie nieistotny bo średnie dawki użytkowników tutaj to 100-300mg. Więc zwykła waga jubilerska bardzo dokładnie poda ile waży kawałek kamienia lub już proszek.

@bdrmm156
Kup wagę jubilerską i sprawdzaj sobie wagę przed każdym sniffem :) Najłatwiej zważyć cały jeszcze nieskruszony kamień, ale proszek również bez problemu zważyć. Ja sobie nie wyobrażam nie wiedzieć ile wziąłem danej nocy itd. Wyjątkiem są jakieś plenery. Na domówkach zawsze waga ze mną i nawet zapisuje. Widzę wtedy co się dzieje z toleancja lub jak traci się poczucie czasu i ilości to zerkam ile wziąłem już np tej nocy i kilka razy wydawało mi się, że wcale nie tak dużo a się okazały duże ilości. I przerywałem zabawę .
  • 44 / / 0
@NotSure zgadzam się że zwykła wagą MH-500 0.1g lub inna 0.01g "pocket scale" taka czarna dokładność do 0.4g i to w dużym zaokrągleniu wiem bo kiedyś ją na odważnikach z homologacją (jubilerskich) od 0.1g do 0.5g sprawdzałem.
Niestety ale poniżej tych 0.3g nie brałbym w ogóle wskazań takiej wagi za pewnik bo już lepiej odmierzysz sobie na oko po za tym inną objętność proszku ma np. ketamina a inną 3-CMC.
Najlepszą metodą jak ktoś chce super dokladnie to odmierzanie wolumetryczne, raczej nikt się w to nie bawi przy sniffach.
Przerobiłem tych wag MH-200 i MH-500 z dokładnością 0.5g (ta jeszcze ci zważy do pół grama w miarę dokładnie), Bo MH-200 0.01g to jest totalnie losowy wynik i trzeba robić średnią nawet przy 0.6g czy 1.0g
  • 134 / 2 / 0
Pytanie do znawców 3cmc. Jak to jest możliwe, że jedna substancja o sprecyzowanym wzorze chemicznym może inaczej działać na neuroprzekaźniki. Np. jeden vendor ma na stanie 3 rodzaje 3cmc i mówi, że 1 kryształ to prawie sam speed, 2 kryształ to 90% euforii, a 3 to 50/50 euro speed.
Przecież na chłopski rozum to niemożliwe, żeby nie zmieniać wzoru strukturalnego, a zmienić działanie. Chyba, że sposób krystalizacji ma w tym przypadku znaczenie?
ODPOWIEDZ
Posty: 2406 • Strona 241 z 241
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.