Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5543 • Strona 554 z 555
  • 993 / 49 / 0
na zmnniejszenie cisniennia po spidzie mozna brac pixy - "Lek blokujący kanały wapniowe" i alfa blokery?
prochy wciagales w proch sie obrucisz
  • 566 / 27 / 0
Scierwo praktycznie bez smaku(jedyne co to podczas sniffu czuć taki lekki aromat spidowy) w dużych grudkach, z czym to mogło być mieszane?
  • 566 / 27 / 0
Dzień po waleniu tego siedząc na ławce i paląc papierosa, patrząc na kiepa strasznie mi się tło rozmazywało(kostka brukowa) to od fukania mogło mi się zrobić?
  • 3245 / 623 / 0
Przy ciężkim niewyspaniu szeroko rozumiane halucynacja to normalka. Ja jak pracowałem na nockach w ochronie (takie bardziej skomplikowane stróżowanie) to nawet po kawie ruszał mi się obraz jak się w coś wpatrywałem dłużej. A kiedyś miałem takiego spida że normalnie miałem świadome halucynacje nad ranem, i słyszałem potwierdzenia tego samego od innych po tym samym sorcie.
Uwaga! Użytkownik Verbalhologram nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Dzis po 48h bez snu poszedłem do toalety załatwić sie biegunke jak zawsze przy odwodnieniu ale czarny stolec? Co jest nie tak
  • 917 / 235 / 0
@up czarny stolec to od krwi,może Ci pękł wrzód na żołądku albo dwunastnicy,jeśli jeszcze miałeś mdłości do tego,aczkolwiek niekoniecznie.W każdym razie nic dobrego.
  • 9660 / 1903 / 2
24 sierpnia 2018Sylwek-PVP pisze:
Dzis po 48h bez snu poszedłem do toalety załatwić sie biegunke jak zawsze przy odwodnieniu ale czarny stolec? Co jest nie tak
A byly jakies bole?
J/w nic dobrego.
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 9660 / 1903 / 2
Wchodzić i głosować
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
  • 112 / 19 / 0
SIemanko wszystkim, po 2 miesiącach załatwiłem sobie 17 g fety, inny sort niż był ostatnio, żółto rożowo-biały, grudy wilgotne, nie pasta, kreseczka 50 mg wywala na 1 godzine z euforią lekką, po godzinie schodzi i zostaje wyczesanie i pobudzenie, ale trzeba poprawiać co 2 albo 2.5 h bo robi po tym, bawie sie kreskami i dociągam po 25-30 mg co godzine jest spoko lepszy nastrój ale za chuja to juz nie ta feta co była kiedyś, pachnie identyko ale niestety niedosyt pozostaajem, chyba juz neurony przepalone i wiek robi swoje, hmm przerzucilbym sie na meth ale niema u mnie
  • 2882 / 303 / 0
23 sierpnia 2018Verbalhologram pisze:
Przy ciężkim niewyspaniu szeroko rozumiane halucynacja to normalka. Ja jak pracowałem na nockach w ochronie (takie bardziej skomplikowane stróżowanie) to nawet po kawie ruszał mi się obraz jak się w coś wpatrywałem dłużej. A kiedyś miałem takiego spida że normalnie miałem świadome halucynacje nad ranem, i słyszałem potwierdzenia tego samego od innych po tym samym sorcie.
Potwierdzam, normalka, u mnie gdzieś już w połowie 3 doby (60h) zaczynały się zaburzenia widzenia, po 72h to już całkiem i czasem omamy słuchowe, wizuale czasem lepsze niż po słabych kwasach itd. Norma. Ale to bardziej właśnie kwestia niewyspania i zmęczenia organizmu niż samej amfetaminy
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
ODPOWIEDZ
Posty: 5543 • Strona 554 z 555
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.